لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

شهلا جاهد, همسر شهید عباس دوران و لیلا اسفندیاری به روی صحنه می روند!

ابن نمایش در قالب تئاتر مستند به صحنه می رود و روایت گر داستان زندگی سه زن است که یکی از این زنان شهلا جاهد همسر غیر رسمی ناصر محمدخانی است که با بازی ستاره اسکندری به صحنه می رود.

 شهلا جاهد, همسر شهید عباس دوران و لیلا اسفندیاری به روی صحنه می روند!

 هموطن:افسانه ماهیان از آماده شدن دکورهای نمایش «هم هوایی» برای اجرا در تالار «شمس» خبر داد.کارگردان نمایش «هم آوایی» با اشاره به اینکه اولین بار است که گروهش در تالار شمس نمایشی را به صحنه می برد، بیان کرد: در حال حاضر مشغول آماده کردن دکورها هستیم تا گروه با توجه به مختصات سالن و برای هماهنگی، در این محل هم تمرین کند.

او با تاکید بر اینکه تلاش می شود تا به لحاظ تکنیک های اجرایی شرایط مناسبی برای اجرا در این سالن فراهم شود، درباره اجرای دوباره این نمایش که اوایل امسال در تالار «حافظ» روی صحنه رفت و با استقبال هم روبرو شد، بیان کرد: اگر قرار بود اجرای دوباره نمایش به لحاظ کیفی از قبل بهتر نباشد ، لزومی به اجرای دوباره آن نبود، به همین دلیل تلاش می کنیم حداقل به همان خوبی دفعه قبل باشد.

ماهیان درباره جایگزینی سارا بهرامی با باران کوثری در اجرای جدید این نمایش گفت: هر بازیگری ویژگی های خودش را دارد و پیشنهاداتی را هم به اجرا اضافه می کند. با حضور باران کوثری هم تغییرات جدیدی به پیشنهاد این بازیگر، من و مهین صدری (نویسنده) برای بهتر شدن کار و کاراکتر انجام شده است.

او در پاسخ به اینکه آیا اجرا در این سالن استاندارد لازم را آن هم در شرایطی که تعداد سالن های تئاتر در تهران کم است دارد یا خیر، اظهارکرد: این سالن فضای دنجی دارد که با دکور طراحی شده برای نمایش از آن راضی هستم، اما درباره استاندارد بودن باید بگویم حتی سالن های تئاتر شهر هم استانداردهای لازم را نداشتند و قرار است بعد از بازسازی استاندارد شوند.

وی ادامه داد: به هر حال تمام سالن ها مشکلاتی دارند و به جز سالن «ایرانشهر» که به استاندارد نزدیک است کمتر سالنی را با کیفیت ایده ال داریم.

ماهیان افزود: سالن شمس هم با توجه به اینکه مختص اجرای تئاتر نبوده تغییراتی در آن ایجاد شده تا بتوان در آن نمایش اجرا کرد. بنابراین در شرایط فعلی باید این اتفاقات را خوش بینانه نگریست چون اگر منتظر دولت باشیم اتفاقی رخ نخواهد داد.

پیش فروش این نمایش که از 11 آذر روی صحنه می رود،  برای چهار روز ابتدایی اجرا تمام شده است.

در «هم هوایی» ستاره اسکندری،  الهام کردا و باران کوثری بازی می کنند. ابن نمایش در قالب تئاتر مستند به صحنه می رود و روایت گر داستان زندگی سه زن است که یکی از این زنان شهلا جاهد همسر غیررسمی ناصر محمدخانی است که با بازی ستاره اسکندری به صحنه می رود.

دیگری همسر خلبان شهید عباس دوران است که الهام کردا نقش او را بازی می کند و زن دیگر برگرفته از شخصیت لیلا اسفندیاری کوهنورد ایرانی است که دچار سانحه شد و این نقش را باران کوثری ایفا می کند.

منبع : isna.ir

جدید ترین مطالب سایت