لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فروش زعفران چینی در خراسان؟!

مشاور عالی شورای ملی زعفران گفت: نگرانم از اینکه روزی در کوچه و پس کوچه های خراسان با زعفران چینی یک سوم قیمت مواجه شویم.

خبرگزاری ایسنا: مشاور عالی شورای ملی زعفران گفت: نگرانم از اینکه روزی در کوچه و پس کوچه های خراسان با زعفران چینی یک سوم قیمت مواجه شویم.

بهزاد صادقی اظهار کرد: کشورهای خارجی نمی توانند سودآوری زعفران برای ایران را تحمل کنند و قطعا این گیاه در خطر بود که لازم است وزارت کشور توجه ویژه ای به آن داشته باشد.

وی با انتقاد از توقف در اجرای طرح جامع زعفران گفت: این طرح را برای پایدار ماندن این محصول چهار سال پیش تهیه و به مسئولان کشوری رساندیم اما طرح فعلا متوقف مانده و نگرانیم که آنقدر تعلل شود تا زعفران چینی هم به ایران بیاید.

صادقی با ابراز نگرانی از تولید زعفران در مناطقی که از آب کافی بهره مند هستند، گفت: اگر قرار باشد همه ایران زعفران تولید کنند چه بلایی سر قوت لایموت خراسانی ها خواهد آمد؟ استان های غربی و شمالی به میزان کافی باران دارند و می توانند به کشت دیگر محصولات بپردازند و ما برای این کار نیازمند پا در میانی وزارت کشور هستیم.

وی ادامه داد: اگر روزی بازارهای جهانی زعفران خراسان گرفته شود و قرار باشد خشکسالی همچنان بر استان فشار بیاورد، تکلیف کشاورز زعفران کاری که قنات هایشان خشک شده و نمی توانند کار دیگری انجام دهند، چیست؟

جدید ترین مطالب سایت