فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حضور ۱۸ هزار نیروی مردمی در تامین امنیت مراسم اربعین

خالد الشجمعی، رئیس کمیته امنیتی مجلس محلی نجف گفت: برای تامین امنیت مراسم اربعین امسال - ۱۸ هزار تن از نیروهای داوطلب مردمی به طرح ویژه امنیتی اربعین حسینی ملحق می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به گفته وی این نیروها در نقاط مختلفی که زائران حسینی در آن تردد دارند ازجمله جاده های  نجف - کربلا،    بغداد - کربلا و حله- کربلا    مستقر می شوند.  براساس پیش ببینی ها- برای مراسم اربعین امسال  حدود 20 میلیون  زائر وارد کربلا خواهند شد.

حضور ۱۸ هزار نیروی مردمی در تامین امنیت مراسم اربعین

گزارش ها از عراق همچنین حاکی است درگیری ارتش و نیروهای مردمی با تروریست های تکفیری در پنج استان از شانزده استان عراق  ادامه دارد.

وزارت کشور عراق  از پاکسازی مناطق جنوبی بغداد تا منطقه جرف الصخر خبر داد.  نیروهای عراقی  یک سرکرده  داعش به نام ابوعبیده الیمنی را در منطقه جلولاء  در استان دیاله به هلاکت رساندند.

ارتش و نیروهای مردمی مجتمع دولتی شهر الرمادی را در استان الانبار ازتروریست های داعش پاکسازی و در این شهر و مناطق حبانیه و خالدیه این استان حالت فوق العاده اعلام  و رفت و آمد را ممنوع کردند.

اسامه حردان، رئیس شورای های بیداری گفت: (در عملیات  روز جمعه ارتش عراق در استان ا لانبار 30 عضو داعش ازجمله چهار تک تیر انداز در شهر الرمادی به هلاکت رسیدند ، نیروهای امنیتی عراق برای پاک سازی چند منطقه   شهر رمادی ، تدابیر امنیتی ویژه ای را در اجرا کرده اند. )

بنا بر گزارش منابع رسمی عراق گروهک تروریستی داعش تاکنون نیمی از مناطق تحت اشغال خود را از دست داده است .

جدید ترین مطالب سایت