فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گشایش دو نمایشگاه بین المللی در تهران

نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات،لوازم ومجموعه های خودرو تهران ویازدهمین نمایشگاه بین المللی فولاد، معدن وصنایع معدنی( ایران متافو) با حضور ۱۳۰۰ حدود شرکت داخلی وخارجی امروز جمعه، در تهران گشایش یافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران که در نوع خود بزرگترین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو خاورمیانه محسوب می شود، با مشارکت حدود 800 شرکت داخلی و خارجی و با حضور مقامات دولتی و بخش خصوصی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، آغاز بکار کرد.

گشایش دو نمایشگاه بین المللی در تهران

در این نمایشگاه حدود 450 شرکت داخلی و 440 شرکت خارجی،جدیدترین تجهیزات، صنایع و خدمات مرتبط با حوزه قطعات و مجموعه های خودرو را به نمایش گذاشته اند.

همچنین کشورهای خاجی از 15 به 20 کشور افزایش یافته است. حضور شرکت های داخلی هم امسال12 درصد افزایش نشان می دهد.

آلمان، ترکیه، ژاپن، ایتالیا، آرژانتین، هند، فرانسه، انگلیس، اسپانیا، برزیل، بلژیک، چین، عربستان، تایوان، تایلند،کره جنوبی، بوسنی، هلند، سوئد و اتریش کشورهائی هستند که در نمایشگاه مجموعه های خودرو تهران، حضور دارند.

این نمایشگاه در فضائی بالغ بر 36 هزار متر مربع و در 13 سالن نمایشگاهی برگزار  شده است.

در نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران؛ انواع قطعات و مجموعه های خودرو ، انواع ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، مجموعه های تحقیقاتی و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، نشریات تخصی صنعت خودرو، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودور و سایر تجهیزات و خدمات این حوزه در معرض دید علاقه مندان قرار  گرفته است که عرضه تجهیزات و ماشین آلات ساخت داخل که با تکنولوژی روز تولید شده از اهمیتی ویژه برخوردار است.

قرار است در حاشیه این نمایشگاه چند همایش و کارگاه علمی آموزشی صنعت خودرو نیز با حضور استادان دانشگاه، کارشناسان و محققان و طراحان برگزار شود.

معرفی دستاوردها، ظرفیت ها و توانمندی های کارخانه ها و شرکت های داخلی، بسترسازی برای توسعه مبادلات و همکاری های صنعتی شرکت های ایرانی و خارجی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه پتانسیل ها و توانمندیهای صنعت قطعه سازی کشور، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، ایجاد ارتباط های تجاری جدید و انتقال دانش، فناوری و تجارب موفق جهانی به کشور، فراهم کردن زمینه های لازم برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی و کار آفرینی و اشتغال پایدار، مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

نهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران تا 10 آذر هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید صنعتگران، تولیدکنندگان، متخصصان و دیگر علاقه مندان به این صنعت است.

ارائه دو نوآوری تولیدی در نمایشگاه ایران متافو

آزمایش های غیرمخرب جریان گردابی و بتن های نسوز در صنایع مادر، دو نوآوری تولیدی است که در یازدهمین نمایشگاه بین المللی فولاد، معدن وصنایع معدنی، فلزات غیرآهنی،ریخته گری و کوره های صنعتی، آهنگری، ماشین کاری و قالب سازی ( ایران متافو) ارائه می شود.

یازدهمین نمایشگاه بین المللی فولاد، معدن وصنایع معدنی، فلزات غیرآهنی،ریخته گری و کوره های صنعتی، آهنگری، ماشین کاری و قالب سازی ( ایران متافو) در فضایی بالغ بر 15 هزار و 500 متر مربع و در سالن های 6-7-8-9-27 برپا شده است و تا 10 آذر ماه هر روز از ساعت 9 تا 16 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان است.

بر اساس این گزارش در این نمایشگاه 400 شرکت داخلی و خارجی از 17کشورآلمان، ایتالیا، بلژیک، سوئد، ترکیه، اسپانیا، چین، فرانسه، انگلیس، اسلوانی، هند، امارات متحده عربی، چک، ایران،استرالیا، هلند و بلغارستان جدیدترین صنایع، تجهیزات، دستاوردها و تولیدات خود را ارائه و در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.

در این نمایشگاه حدود 250 شرکت داخلی و 143 شرکت خارجی حضور دارند؛ حضور کشورهای خارجی نسبت به دوره قبل 35درصد افزایش نشان می دهد.

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی(فولاد صنایع معدنی)؛ انواع آهن و فولاد، فناوریهای ساخت فولاد، مهندسی،تهیه،نصب و اجرا EPC،تجهیزات و ماشین آلات (کوره ها، بوته آهنگری، پاتیل، غلطک، مشعل ها، گلوله های آسیابی، بلبرینگ ها، وسایل سنجش و اندازه گیری، ماشین آلات و تجهیزات گرمایش و سخت کننده، ماشین آلات و تجهیزات گرمایش و سخت کننده،ماشین آلات لیزری)، آلومینیوم، فلزات غیرآهنی، معدن و صنایع معدنی، تجهیزات و ماشین آلات، خدمات پیمانکاری، کوره های صنعتی، سیمان، سیستمهای اندازه گیری و دوربینهای کنترل کوره و مشعل، نسوزهای شکل دار(آجرها،دیرگدازها)، نسوزهای بی شکل، جرمهای ویژه نسوز، سرامیک های صنعتی، قطعات و تجهیزات نسوز، ریخته گری، قالبسازی، آهنگری، ماشینکاری، آبکاری، جوش و برش، شیرهای صنعتی و تجهیزات کنترل سیالات، پروژه های صنعت و معدن، سرمایه گذاری و پروژه های نیروگاهی و تولید برق، راهسازی و...، پروژه های طرح های تکمیل و توسعه ای، لوازم و قطعات شیر، عملگرها و محرک ها، مستقرکننده ها، لوازم و ابزارهای انتقال و کنترل سیالات عرضه شده است.

جدید ترین مطالب سایت