لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

فامیلی الهام چرخنده تغییر کرد

در بخشی از این مراسم از الهام چرخنده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون تقدیر شد و حجت الاسلام طائب خطاب به وی گفت

 فامیلی الهام چرخنده تغییر کرد

 هموطن:در بخشی از این مراسم از الهام چرخنده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون تقدیر شد و حجت الاسلام طائب خطاب به وی گفت

دومین یادواره زنان شهیده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ هم اکنون در حسینه حضرت فاطمه الزهرا برگزار شد. 

در بخشی از این مراسم از الهام چرخنده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون تقدیر شد و حجت الاسلام طائب خطاب به وی گفت: چرخنده نام فامیلی این هنرمند کشورمان است که از امروز ما ایشان را با نام خانوادگی زهرایی می شناسیم و این هدیه مقام معظم رهبری به الهام چرخنده است.

در ادامه الهام چرخنده با اشاره به نقش هنرمندان در فرهنگسازی عفاف و حجاب گفت: وقتی هوای یک کشور سالم است مردم آن کشور نیز در آرامش هستند و من اگر خود را در بدنه فرهنگ سازی کشور سهیم می دانم بر این باور هستم که باید به سینمای دینی، اسلامی و سینمای اخلاقی بپردازم و بیشتر از قبل باید آن را احیا کنیم.

وی افزود: وقتی دست مان در دست حضرت زهرا (س) است ترسی ندارم چرا که معتقدم سینما قرار است کارهای بزرگی را انجام دهد و من پس از سی و چند سال پس از انقلاب هم اکنون کارگردانی پروژه ایی را آغاز کرده ام که کمتر به آن پرداخته شده است و آن نیز مستندی در مورد شهدای اقلیت و غیر مسلمان در کشور است.

چرخنده ادامه داد: دلیل من از پرداختن به این موضوع این است که تو دهنی بزرگی به دشمنان بزنم که با نفاق می خواهند بگویند غیر مسلمان ها در کشور ما به اندازه مسلمان ها دیده نمی شوند.

فرمانده قرارگاه عمار افزود: ما بیش از 300 خانواده شهید غیر مسلمان داریم که مقام معظم رهبری نیز به دیدار آنها رفته اند. امروز الهام زهرایی چرخنده فرقی ندارد چون رسالتی در دوش دارد و قرار است کارهایی را بکند که حرف دل شما است شمایی که مانند مردان و حتی گاهی بیشتر در پشت جبهه از آنها حمایت کردید و امیدوار هستم در این عرصه نیز مرا تنها نگذارید.

از سوی دیگر الهام چرخنده در یادداشتی در اینستاگرامش به مناسبت هفته بسیج نوشت:

هر كس كه در دل برای سرنوشت خود، سرنوشت این ملت و آینده ایران اسلامی ارزش قائل است آن كسی كه برای استقلال و هویت ملت خود ارزشی قائل است، آنكسی كه از تسلط قدرتهای بیگانه بیزار است، آن كسی كه برایش آینده این كشور و این ملت و آینده دنیای اسلام یك هدف بزرگ محسوب می شود، آن كسی كه ازرنج های ملت فلسطین دلش خون است ... آن كسی كه مایل است بیش از یك میلیارد مسلمان دنیا قدرت عجیبی را تشكیل بدهند كه بشریت را به سمت كمال هدایتكنند و خودشان در قله كمال قرار بگیرند، آن كسی كه این احساسات و این دركها را دارد و حاضر است در این راه قدمی بردارد او بسیجی است. *سید علی خامنه ای* .

سلام .. سال هفتاد ویک بود ..طرحی تو ایران به نام واکسیناسیون قطره ایی کودکان تصویب شد ..این قطره ها آماده بود تو مراکز ..مدام تبلیغ میشد تو تلویزیون اما مراجعه کننده کم بود ..ظاهرا نیرویی کافی تا حدی که کل تهران رو پوشش بده نداشتند ..آخر تصمیم گرفتند این مهم رو بسیجی ها انجام بدهند ..من دوم دبیرستان بودم ..و سه سالی بود عضو بسیج ..با افتخار گروه بندی شدیم ..من افتادم زینبیه تهران نو ....چند روز واکسن های داخل یخ رو به همراه دو سه خواهر نازنین که هیچ ازشون غیر از استقامت و مهربانی به یاد ندارم حمل میکردیم و به بچه ها میخوراندیم ......یادش به خیر ...احترام و محبت مردم به ما ..اعتماد و دعای خیرشان ...و کلی خاطره بازی با بچه ها ...هنوز چفیه نمناک دور گردنمان زیر چادرهای مشکی در فصل گرما خاطرم هست !!!! و یک کارت معرفی که باید بر مانتو وصل میکردیم جهت معرفی فرد...برای من روش نوشته بود ... .***الهام چرخنده یک بسیجی*** . ا بسیجی چکیده عشق است و نماد غیرت .سمبل تعصب است و پاسدار مکتب . .هفته بسیج مبارکمون ..... یا علی .. الهام

منبع : farsnews.com

جدید ترین مطالب سایت