لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

از سکوت مرگبار در رختکن استقلال تا سکته قلعه‌نویی

این گزارشی است از اتفاقات رختکن استقلال پس از شکست مقابل ذوب آهن.

از سکوت مرگبار در رختکن استقلال تا سکته قلعه‌نویی

 اخبار ورزشی  -  از سکوت مرگبار در رختکن استقلال تا افت فشار و شایعه سکته قلعه نویی

 این گزارشی است از اتفاقات رختکن استقلال پس از شکست مقابل ذوب آهن.

هموطن:وقتی همه اعضای استقلال به داخل رختکن آمدند و سر و کله سرمربی تیم پیدا شد، سکوت مرگباری فضای رختکن را دربر گرفت تا جایی که صدایی از هیچ فردی درنمی آمد و هر کس یک گوشه ای برای خود نشسته و غم و اندوه از چهره شان می بارید.

وضعيت سرمربي تيم از همه بدتر بود تا جايي كه او با نشستن روي صندلي خود در گوشه رختكن نه حرفي زد و نه انتقادي از بازيكنانش انجام داد كه اين سكوت او از همه چيز عجيب تر بود. با گذشت چند دقيقه وضعيت جسماني سرمربي استقلال بدتر شد چون فشارهاي عصبي و استرس ناشي از يك ناكامي ديگر در اين برهه حساس از فصل بدجوري باعث اُفت فشار اين مربي شد تا اطرافيان و حاضران در رختكن درصدد ريكاوري او برآيند!

بازيكنان كه با ديدن اين وضعيت بيشتر افسوس اشتباهات خود در جريان بازي را مي خوردند، هر يك زير لب حرف هايي مي زدند اما عجيب ترين اتفاق زماني رخ داد كه اميرحسين صادقي مدافع ملي پوش و كاپيتان استقلال به سمت سرمربي تيم رفت و با نشستن كنار او درصدد دلداري دادن به مربي  اش برآمد تا ساير بازيكنان با ديدن اين صحنه متعجب از همه اتفاقات مشغول پچ پچ با هم شوند البته شايعه شده اين سكوت مرگبار چندان هم دوام نداشت و كادر فني از چند بازيكن به خصوص يك ملي پوش انتقاد كردند و گفتند... توي آن جام  جهاني  كه شما رفتي! همچنين شايعه شد امير قلعه نويي سكته كرده كه نزديكان سرمربي استقلال شايعه سكته خفيف او را تكذيب كردند!

 اخبار ورزشی  - خبرورزشی

جدید ترین مطالب سایت