لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

استعفای پلیس قاتل هم مردم آمریکا را آرام نکرد

باوجود تلاش های گسترده پلیس و نیروهای امنیتی آمریکا برای مهار اعتراض ها ضد نژادی پرستی، این کشور کماکان صحنه تظاهرات های خیابانی و اعتراضات به بی حرمتی پلیس به رنگین پوستان است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، با وجود آنکه دارن ویلسون افسر پلیس آمریکایی و عامل قتل مایکل براون نوجوان سیاه پوست فرگوسنی پس از تبرئه در دادگاه عالی میسوری تحت فشار افکار عمومی آمریکا مجبور به کناره گیری از سمت خود شد، اما این اقدام نتوانست خشم مردم آمریکا را فرو بنشاند. 

افسر سفید پوستی که در فرگوسن آمریکا به ضرب گلوله جوانی سیاه پوست را از پای درآورده بود، استعفا کرد. در حالی که ظاهراً هدف از این رفتار بازگرداندن آرامش به جامعه بوده است اما تظاهرات کنندگان می گویند این، کافی نیست.

استعفای پلیس قاتل هم مردم آمریکا را آرام نکرد

دارو ویلسون پس از کناره گیری از سمتش باردیگر در اظهاراتی مدعی شد مایکل براون  نوجوان سیاه پوست را برای دفاع از خود کشته است. این اظهارات افسر آمریکایی در حالی بیان می شود که مایکل براون در زمانی که مورد هدف قرار گرفت هیچ اسلحه ای به همراه نداشت.

استعفای پلیس قاتل هم مردم آمریکا را آرام نکرد

معترضان آمریکایی می گویند حکم دادگاه آمریکا درباره عامل قتل مایکل براون عادلانه نیست.

رای دادگاه نیز در بیست و چهارم نوامبر گذشته به نفع ویلسون صادر و همین امر، موجب تشدید دوباره تنش و ناآرامی در فرگوسن شد.

به درخواست سازمان دفاع از رنگین پوستان، ده ها نفر امروز راهپیمایی خود را از فرگوسن به جفرسون سیتی، مرکز ایالت میسوری آغاز کردند. فاصله این دو شهر صد و نود و دو کیلومتر است.

کورنل ویلیام بروکس، عضو سازمان دفاع از رنگین پوستان در این باره می گوید «می خواهیم خشم و نفرت خود را به عمل تبدیل کنیم و عدالت را بازگردانیم. تلاش ما برای تحقق این هدف است.»

شرکت کنندگان در این راهپیمایی خواهان اخراج رئیس پلیس فرگوسن و بازنگری کامل در اقدامات نیروهای پلیس اند.

جدید ترین مطالب سایت