لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دستگیری عاملان اسید پاشی تهران

فرمانده انتظامی تهران بزرک از شناسایی و دستگیری دو عامل حادثه اسیدپاشی به دکتر "سیاوش انوری " مدیر بیمارستان ضیاییان تهران در مدت کمتر از ۲۴ ساعت پس از وقوع حادثه خبر داد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: دو متهم اصلی اسیدپاشی شب گذشته پایتخت به دام پلیس آگاهی افتادند. سردار سرتیپ ساجدی نیا در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر گفت: این دو متهم در غرب تهران شناسایی و در مدت 24 ساعت، ساعت 20 و 15 دقیقه به دام پلیس افتادند.

وی گفت در پی بروز این حادثه یک تیم ویژه در پلیس تهران بزرک تشکیل شد که نیروهای عضو این تیم با پیگیری و تلاش بی وقفه موفق شدند عاملان این حادثه را در کمترین زمان ممکن شناسایی و دستگیر کنند .

سردار "حسین ساجدی نیا" با اشاره به اینکه علت این حادثه یک موضوع صنفی بوده افزود: براساس بررسی ها ، متهم ردیف اول اسیدپاشی یک پزشک و متهم ردیف دوم نیز دانشجو است .

دستگیری عاملان اسید پاشی تهران

حدود ساعت 21 شنبه شب دکتر انوری رئیس بیمارستان ضیائیان تهران در هنگام مراجعت به منزل توسط دو سرنشین یک موتورسیکلت مورد اسید پاشی قرار گرفت.

بر اثر این حادثه دکتر انوری از ناحیه دو چشم آسیب دید که بلافاصله برای درمان به یکی از بیمارستان های شهر تهران انتقال داده شد.

جدید ترین مطالب سایت