لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

هشدار ستاد کل نیروهای مسلح به فوتبالی های متخلف

با وجود قاطعیت سازمان نظام وظیفه بر اجرای صریح قانون درباره فوتبالیست های متخلف برخی افراد در تلاشند با رایزنی های پشت پرده و لابی های غیر قانونی زمینه حضور این بازیکنان را در تیم های حاضر در مسابقات فوتبال فراهم کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح درباره بازیکنانی که ادعا می کنند، هیچ تخلفی نکرده اند و اشتباهی محروم شده  اند هم گفت:«من نمی دانم آنها به چه دلیلی این حرف ها را می زنند و فقط این را می گویم که باید بی گناهی خود را  اثبات کنند و اگر مدارکی دارند، بهتر است آن را به سازمان نظام وظیفه بیاورند تا ما آن را بررسی کنیم.»

بر اساس این گزارش، با وجود قاطعیت سازمان نظام وظیفه بر اجرای صریح قانون درباره فوتبالیست های متخلف برخی افراد در تلاشند با رایزنی های پشت پرده و لابی های غیر قانونی زمینه حضور این بازیکنان را در تیم های حاضر در مسابقات فوتبال فراهم کنند تا به این ترتیب زمینه دور زدن قانون را برای متخلفان این پرونده فراهم کنند، اما سردار کمالی با هشدار به این افراد تاکید کرد هر کسی بخواهد با روش های غیرقانونی زمینه حضور بازیکنان متخلف را فراهم کند نیز از نظر قانون مجرم است و تحت پیگیرد قرار خواهد گرفت.

در آستانه آغاز مسابقات نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر برخی مدیران نتیجه گرای فوتبال ایران با اقدامات پنهانی در تلاش بودند مجوز بازی فوتبالیست های متخلف در پرونده جعل کارت های پایان خدمت را فراهم کنند تا به این ترتیب این بازیکنان بتوانند، بدون مشکل در نیم فصل دوم به میادین فوتبال بازگردند، اما این اقدامات واکنش شدید مقامات انتظامی را داشت تا جایی که سردار کمالی جانشین اداره منابع انسانی ستاد کل نیروهای مسلح تاکید کرد، اجازه دور زدن قانون به افراد متخلف این پرونده را نخواهیم داد.

هشدار ستاد کل نیروهای مسلح به فوتبالی های متخلف

موسی کمالی درباره  این که گفته می شود، محرومیت بازیکنان سرباز بخشیده خواهد شد و آنها می توانند از نیم فصل دوم بازی کنند، گفت:« اصلا چنین بحثی در سازمان نظام وظیفه مطرح نشده است. کسانی که تخلف کرده  اند باید مجازات خود را ببینند و صحبت هایی که مطرح می شود شایعه است. ما هم در رسانه ها این مطالب را می بینیم که اصلا صحت ندارد. بیانیه خود را صادر کرده  ایم و امکان تخفیف در حکم بازیکنان متخلف وجود ندارد. ما کاری به آینده فوتبالی آن ها نداریم ولی کسانی که تخلف کرده  اند باید جریمه بشوند و این حکم تغییر ناپذیر است.»

وی افزود: « ما اگر قصد داشتیم محرومان را ببخشیم که دیگر بعد از پایان هفته پانزدهم لیگ بر تر نام آن ها را اعلام نمی کردیم. مطمئن باشید بازیکنان هم مثل افراد عادی هستند و با آن ها مثل سایرین رفتار می کنیم. هیچ کدام از مدیران فدراسیون فوتبال هم خبر از بخشش این بازیکنان نمی دهند زیرا  آن ها هم اعتقاد دارند با افراد متخلف باید برخورد کرد. ما حکم محرومیت آن ها را اعمال می کنیم تا از این بعد کسی به فکر دور زدن قانون نیفتد.»

در همین حال مهدی تاج رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال از نشست باشگاه های نظامی با سردار باران چشمه، خبر داد و گفت:« جلسه خوبی میان آنها برگزار شده و ضمن تاکید بر اجرای قانون و جلوگیری از بروز تخلف طرفین تاکید کردند که شرایطی ایجاد شود تا فوتبال و تیم ها هم از اتفاق پیش آمده خیلی متضرر نشوند.»

به نظر می رسد اندک امید باقیمانده برای تیم های نظامی برای استفاده از بازیکنان متخلف با تاکید مسوولان اجرایی از بین رفته است و آنها دیگر به هیچ وجه نمی توانند برای استفاده از این بازیکنان برنامه ریزی کنند.

جدید ترین مطالب سایت