فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

احتمال کاهش قیمت نفت به زیر 40 دلار

پایگاه خبری بلومبرگ اعلام کرد کاهش بهای نفت همچنان ادامه دارد و احتمالا به پایین ترین سطح خود از زمان فروپاشی سیستم مالی جهان در سال 2008 خواهد رسید.

خبرگزاری ایرنا: پایگاه خبری بلومبرگ اعلام کرد کاهش بهای نفت همچنان ادامه دارد و احتمالا به پایین ترین سطح خود از زمان فروپاشی سیستم مالی جهان در سال 2008 خواهد رسید.

 کاهش بهای نفت همچنین جهان را تهدید به خطراتی می کند که تاثیر کاهش قیمت ها در سه دهه پیش داشت و منجر به بحران بدهی مکزیک و فروپاشی اتحاد جماهیر شوری شد.

روسیه، بزرگترین تولیدکننده انرژی در جهان، دیگر نمی تواند به درآمدهای نفتی برای احیای اقتصاد خود متکی باشد، اقتصادی که از تحریم های اروپا و آمریکا آسیب دیده است.

به نوشته ي بلومبرگ ایران نیز که از تحریم های مشابهی در رنج است و اقتصاد آن بشدت ضعیف شده، نیازمند کاهش یارانه ها است که تا حدی جمعیت روبه افزایش این کشور را در برابر تورم محافظت می کرد.

 ونزوئلا درگیر اقدام های سیاسی و اقتصادی ناموفق خود است و از جمله کشورهایی است که از بازندگان اصلی تصمیم هفته گذشته اوپک مبنی بر حفظ سقف تولید محسوب می شوند.

دانیل یرجین معاون شرکت مشاوره ای آی.اچ.اس واقع در انگلوود کلورادو گفت: در کاراکاس (پایتخت ونزوئلا)، تهران و آبوجا (پایتخت نیجریه)، این یک شوک بزرگ است.

وی افزود: یک تغییر روانشناختي وجود دارد و شرایط به گونه ای پیش می رود که خبر از ناآرامی های بیشتری مي دهد.

جدید ترین مطالب سایت