لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نظر استاد شجریان درباره اقدام حسین علیزاده

محمدرضا شجریان در واکنش به امتناع حسین علیزاده از دریافت نشان شوالیه، گفت: نگرفتن نشان شوالیه از طرف حسین علیزاده، اعتراض به «بادمجان دور قاب چین»هایی است که نام این نشان ها را پیشوند نام هنرمند مورد علاقه شان می کنند.

خبرگزاری ایسنا: محمدرضا شجریان در واکنش به امتناع حسین علیزاده از دریافت نشان شوالیه، گفت: نگرفتن نشان شوالیه از طرف حسین علیزاده، اعتراض به «بادمجان دور قاب چین»هایی است که نام این نشان ها را پیشوند نام هنرمند مورد علاقه شان می کنند.

محمدرضا شجریان متنی را بدین شرح در صفحه شخصی خود قرار داده است:

«با خوشحالی به حسین علیزاده تبریک می گویم که ضمن سپاس و احترام به دولت فرانسه از دریافت نشان شوالیه رسماً پوزش خواست. پوزش خواهی او از جنبه اعتراض به دولت فرانسه نبود بلکه اعتراض به رفتار و گفتار کسانی از خودمان بود که از این نشان ها استفاده نابجا کردند و می کنند. 

منظورم خود شخصیت های دریافت کننده نشان و مدال نیست بلکه بادمجان دور قابچینهایی ست که نام این نشان ها را پیشوند نام هنرمند مورد علاقه شان می کنند. نمونه دیگری هم اغلب سازمان های تبلیغاتی برای موفقیت در کسب درآمد بیشتر یک شرکت تولیدکننده و یا برگزار کننده کنسرت ها برای پر کردن سالن های کنسرت پیشوندهایی به نام هنرمند و یا گروه هنری اضافه می کنند که مفهوم آن هیچ مناسبتی با کاری که آن هنرمند یا گروه انجام می دهند ندارد و گاه خنده آور است. این نابجاگویی هاست که نشان ها و مدال ها را بی اعتبار می کند.

حسین علیزاده خواست این موقعیت را از آنان بگیرد که دستاوردی برای اضافه کردن واژه های بی ربط با هنرش، به نامش نباشد.

حسین علیزاده پیشوند و پسوند نیاز ندارد، با سپاس از دولتمردان فرانسه که به نویسندگان، دانشمندان، هنرمندان و شخصیت های فرهنگی ادبی و هنری ایران توجه خاص دارند.

محمدرضا شجریان آذر 1393 »

جدید ترین مطالب سایت