فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اختلاف ۲ پزشک علت اسیدپاشی اخیر

پزشک کینه جو و مرد جوان که نقشه اسیدپاشی روی مدیر بیمارستان ضیائیان را اجرا کرده بودند، دیروز در مقابل قاضی جنایی به تشریح شب حادثه و انگیزه شان از این کار پرداختند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شامگاه شنبه هشتم آذر امسال مردی با پلیس تهران تماس گرفت و از وقوع اسیدپاشی در خیابان صابری ده ونک خبر داد. دقایقی بعد از این تماس ماموران کلانتری ونک با حضور در محل حادثه متوجه شدند قربانی اسیدپاشی دکتر سیامند انوری، رئیس بیمارستان ضیائیان است که از ناحیه صورت و چشمانش آسیب دیده بود.

با هماهنگی های لازم فرد مصدوم از سوی امدادگران اورژانس به بیمارستان مطهری سپس به بیمارستان فارابی منتقل شد. در این مرحله با تشکیل پرونده و به دستور قضایی، تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان حادثه آغاز شد. پس از عمل جراحی روی چشمان این پزشک، کارآگاهان به تحقیق از او پرداختند که مشخص شد، رئیس بیمارستان شامگاه حادثه به خانه باز می گشته که دو نفر که راکبان یک موتورسیکلت بوده اند راهش را سد کرده و با نزدیک شدن به خودرویش او را هدف اسیدپاشی قرار داده و متواری شده اند.

کارآگاهان در ادامه متوجه اختلاف دکتر انوری با یکی از پزشکان بیمارستان شدند و او را به عنوان تنها مظنون پرونده زیر نظر گرفتند. پس از 12 ساعت از حادثه ماموران دریافتند این پزشک، همراه یکی از بستگانش مرتکب این ماجرا شده بودند. سرانجام ساعت 22 شامگاه یکشنبه متهمان در منطقه پونک شناسایی و دستگیر شدند. صبح دیروز متهمان در مقابل قاضی جنایی به تشریح ماجرا پرداختند.

پزشک دستگیر شده در بازجویی ها گفت: من و دکتر انوری در بیمارستان همکار بودیم و با هم اختلاف شخصی داشتیم، این اختلاف با گذشت زمان بیشتر شد و برای انتقامگیری تصمیم به اسیدپاشی گرفتم.

در ادامه پسر جوان که عامل این اسیدپاشی است به قاضی گفت: وقتی متوجه شدم یکی از بستگانمان که پزشک است با دکتر انوری اختلاف دارد، تصمیم گرفتم در ماجرای انتقامگیری به او کمک کنم. من دانشجوی یکی از دانشگاه ها هستم. با پولی که او به من داده بود یک دستگاه موتورسیکلت و اسید خریدم. قبل از اسیدپاشی بدون این که به طراح اسیدپاشی بگویم داخل اسید آب ریخته و آن را رقیق کردم.

وی ادامه داد: شب حادثه من و طراح اسیدپاشی به صورت های خود نقاب زده و به تعقیب دکتر انوری پرداختیم. وقتی به محلی خلوت رسید، سد راهش شده، ابتدا او را کتک زدیم و من هم روی صورت دکتر اسید ریختم و از محل فرار کردیم. فکر نمی کردم ماموران ما را دستگیر کنند. بازپرس جنایی پس از تحقیقات از متهمان، آنها را برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار داد.

این در حالی است که پایگاه خبری و اطلاع رسانی وزارت بهداشت نیز دیروز اعلام کرد، بر اساس شواهد موجود در پرونده، انتقام جویی شخصی مهم ترین علت اقدام این فرد بوده و همدست وی از نزدیکان ضارب و دانشجوی مقطع کارشناسی است. گفتنی است، سابقه رفتارهای نابهنجار قبلی فرد دستگیر شده منجر به تعلیق وی از عضویت در هیات علمی شده بود. در حالی که فرمانده پلیس تهران از دستگیری دو مرد و یک زن در این ماجرا خبر داده بود، متهمان در بازجویی ها مدعی شدند دو نفری دست به این کار زده اند.

جدید ترین مطالب سایت