لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رئیس جمهور از فردا مهمان گلستانی ها

شماری از وزیران و معاونان رئیس جمهور که وی را در این سفر همراهی می کنند، برای دیدار با مردم و بررسی توانمندی ها و مشکلات منطقه به شهرستان های مختلف استان گلستان سفر خواهند کرد.

استاندار گلستان اعلام کرد: دکتر حسن روحانی سه شنبه و چهارشنبه این هفته  به گلستان می آید .

صادقلو افزود:  سخنرانی در جمع مردم گلستان در ورزشگاه آزادی گرگان و دیدار با خانواده معظم شهدا ، ایثارگران و جانبازان ، صنعتگران ، تجار و سرمایه گذاران و علماء شیعه و سنی گلستان از برنامه های  اصلی سفر دکتر روحانی به این استان است .

وی گفت : شماری از وزیران  و معاونان رئیس جمهور که وی را در این سفر همراهی می کنند، برای دیدار با مردم و بررسی توانمندی ها و مشکلات منطقه به شهرستان های مختلف استان گلستان سفر خواهند کرد.

حسن صادقلو افزود : بهره برداری از راه آهن بین المللی ایران ، ترکمنستان و قزاقستان در مرز ایران و ترکمنستان  مهم ترین طرحی است که  دکتر روحانی  در این سفر آن را  افتتاح خواهد کرد.

صادقلو افزود : برای افتتاح این  خط آهن بین المللی علاوه بر رئیس جمهور کشورمان ، روسای جمهوری ترکمنستان و قزاقستان هم حضور خواهند داشت .

وی گفت:  رئیس جمهور پس از افتتاح خط آهن ،  همراه اعضای هیئت دولت در نشست شورای اداری استان حضور پیدا می کند و پس از آن نیز در جمع خبرنگاران مصاحبه خبری خواهد داشت .

جدید ترین مطالب سایت