لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

کودکی که از نور خورشید سرطان می‌گیرد +عکس

«ادیسون میلر» کودک سه سال ای است که برخلاف تمام هم سن وسال هایش نمی تواند از خانه خارج شود و ساعت ها زیر نور خورشید مشغول بازی باشد چرا که یک بیماری بسیار نادر باعث حساسیت شدید او به نور خورشید شده است.

بیشتر کودکان در سن سه، چهار سالگی طاقت در خانه ماندن را ندارند و دوست دارند بیشتر زمان خود را در خیابان ها و به بازی کردن بگذرانند. این کار انرژی فراوان آن ها را خالی می کند و تندرستی را به همراه خواهد داشت.

کودکی که از نور خورشید سرطان می‌گیرد +عکس

هموطن:«ادیسون میلر» کودک سه سال ای است که برخلاف تمام هم سن وسال هایش نمی تواند از خانه خارج شود و ساعت ها زیر نور خورشید مشغول بازی باشد چرا که یک بیماری بسیار نادر باعث حساسیت شدید او به نور خورشید شده است.

این کودک به بیماری xeroderma pigmentosum مبتلا است که پوستش را به اشعه های UV خورشید حساس می کند. در صورتی که نور خورشید به او بخورد پوستش شروع به سوختن می کند و سلول های سرطانی در بدنش فعال می شوند.

کودکی که از نور خورشید سرطان می‌گیرد +عکس

او برای بازی کردن یا حتی خروج چند ثانیه ای از خانه باید کاملا یک لباس محافظ بپوشد تا در مقابل اشعه UV خورشید مقاوم باشد. این کودک از کل تابستان تنها 24 ساعتش را از خانه خارج شده است. پزشکان همچنان به دنبال راهی برای کنترل این بیماری هستند.

اخبار گوناگون - باشگاه خبرنگاران

جدید ترین مطالب سایت