لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ستارگان دنیای ازدواج؛ آنها که از ازدواج کردن خسته نمی‌شوند!

برای جوانان امروز که از ازدواج گریزانند شاید دانستن این نکته بد نباشد که بسیاری از ستارگان عالم هنر و ورزش و حتی سیاست، ستارگان دنیای ازدواج نیز هستند.

هموطن:برخی از این ستارگان هشت بار در طول زندگی خود ازدواج کرده اند و نشان داده اند که در این راه خستگی ناپذیر هستند.

ستارگان دنیای ازدواج؛ آنها که از ازدواج کردن خسته نمی‌شوند!

شاید بتوان الیزابت تیلور را مشهورترین عروس دنیا دانست. این ستاره مشهور هالیوود در طی عمرش هشت بار ازدواج کرد، نخستین بار در سال ۱۹۵۰ و آخرین بار در سال ۱۹۹۱. درخور توجه آنکه او و ریچارد برتون دیگر بازیگر صاحبنام سینمای آمریکا حتی ۲ بار با یکدیگر ازدواج کردند.

نخستین دوره  زناشویی آنان ده سال (۱۹۶۴ تا ۱۹۷۴) و دومین دوره  آن تنها یک سال (۱۹۷۵ تا ۱۹۷۶) طول کشید.

ستارگان دنیای ازدواج؛ آنها که از ازدواج کردن خسته نمی‌شوند!

زازا گابور

زازا گابور، هنرپیشه ی مجاری تبار آمریکایی در مجموع حتی ۹ بار ازدواج کرد، البته هشتمین ازدواج او یک روز پس از عقد غیرقانونی اعلام و فسخ شد. او نخستین بار در سال ۱۹۳۷ (در سن ۲۰ سالگی) و آخرین بار در سال ۱۹۸۶ (در سن ۶۹ سالگی) ازدواج کرد.

میکی رونی

میکی رونی، هنرپیشه پرکار هالیوود که در بیش از ۳۰۰ فیلم نقش آفرید، از لحاظ ازدواج نیز پرکار بود. او هشت بار ازدواج کرد و صاحب ۹ فرزند شد. اوا گاردنر ستاره ی معروف هالیوود، نخستین همسر او بود. "بروبچه ها در ارتش"، "کمدی انسانی"، "جسور و شجاع"، "مرثیه برای یک سنگین وزن"، "صبحانه در تیفانی" و "ماجراهای اسب سیاه" از جمله فیلم های معروف این بازیگر "کوچولو" هستند که قدش ۵۷ . ۱ متر بیش نبود.

تونی کرتیس

تونی کرتیس، بازیگر محبوب هالیوود در طول عمر خود شش بار ازدواج کرد. او و آخرین همسرش (جیل واندنبرگ) ۴۵ سال اختلاف سن داشتند. ناگفته نماند که تونی کرتیس در کتاب خاطرات خود که در سال ۲۰۰۵ به انتشار رسید، از ماجراهای عشقی بی شمار خود حکایت کرده است.

ستارگان دنیای ازدواج؛ آنها که از ازدواج کردن خسته نمی‌شوند!

یوشکا فیشر

یوشکا فیشر، وزیر خارجه پیشین آلمان که اکنون ۶۶ ساله است، تا کنون پنج بار ازدواج کرده است. آخرین همسر او مینو براتی، فیلم ساز ایرانی تبار است. عقد و عروسی این دو که با هم ۲۸ سال اختلاف سن دارند، در سال ۲۰۰۵ برگزار شد.

ستارگان دنیای ازدواج؛ آنها که از ازدواج کردن خسته نمی‌شوند!

لوتار ماتئوس

لوتار ماتئوس، کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال آلمان نه تنها از لحاظ بازی های ملی رکورددار است، بلکه از لحاظ شمار ازدواج ها نیز پیشتاز است. این ستاره ۵۳ ساله تا کنون پنج بار ازدواج کرده است. آخرین همسر او آنستازیا کلیمکو نام دارد و ۲۵ ساله است.

جوآن کالینز

این بازیگر بریتانیایی که یکی از شخصیت های معروف سریال تلویزیونی "دنور" در دهه هشتاد میلادی بود نیز تا کنون پنج بار "بله گفته است". آخرین همسر او پرسی گیبسون نام دارد. این دو در سال ۲۰۰۲ با یکدیگر ازدواج کردند. در آن زمان جوآن کالینز ۶۹ سال سن داشت و همسر او ۳۶ سال.

جینا دیویس

جینا دیویس، بازیگر و تهیه کننده ی هالیوود و عضو پیشین تیم تیراندازی المپیک بانوان آمریکا در مجموع چهار بار ازدواج کرده است. سه زناشویی نخست او چند سالی بیش طول نکشیدند. حال اما به نظر می رسد که او طعم خوشبختی را چشیده باشد. جینا دیویس و همسر کنونی اش، رضا جراحی (یک جراح ایرانی آمریکایی) در سال ۲۰۰۱ با یکدیگر ازدواج کردند و سه فرزند مشترک دارند.

ستارگان دنیای ازدواج؛ آنها که از ازدواج کردن خسته نمی‌شوند!

تام کروز

تام کروز، هنرپیشه و تهیه کننده موفق هالیوود نیز تا کنون سه بار "بله گفته است". او و آخرین همسرش کیتی هولمز، بازیگر آمریکایی عروسی خود را در سال ۲۰۰۶ جشن گرفتند. زندگی زناشویی این دو اما شش سال بیش دوام نیافت و هولمز در سال ۲۰۱۲ از تام کروز طلاق گرفت.

اخبار فرهنگی و هنری - فرارو

جدید ترین مطالب سایت