لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

دلیل عجیب زن جوان برای جدایی از همسرش

زن جوان پس از مراجعه به دادگاه خانواده تنها به خاطر اينكه شوهرش او را به رستوران نمي برد درخواست طلاق داد.

روزنامه مردم سالاری: زن جوان پس از مراجعه به دادگاه خانواده تنها به خاطر اينكه شوهرش او را به رستوران نمي برد درخواست طلاق داد. 

چندي پيش زن جواني با مراجعه به شعبه 268 دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضي گفت: آقاي قاضي شوهرم اصلا مرا به رستوران نمي برد. الان سه سال است كه با وحيد ازدواج كرده ام اما در اين مدت حتي يك بار هم باهم به رستوران نرفته ايم. 

 زن جوان ادامه داد: هربار به او مي گويم كه به يك رستوران برويم مرا مسخره مي كند و مي گويد كه ازدواج كرده تا هيچ وقت به رستوران نرود، او مي گويد كه زن بايد هميشه در خانه غذا درست كند و هيچ وقت به رستوران نروند و غذاي بيرون را نخورند. 

 وي افزود: من حتي اگر مريض هم باشم بايد در خانه غذا درست كنم و هميشه غذايم آماده باشد و اگر اينطور نباشد وحيد داد و بيداد به راه مي اندازد و مي گويد كه وظيفه ام را انجام نداده ام. 

 زن جوان در ادامه گفت: ديگر از دست كارهاي او خسته شدم و درخواست طلاق دارم، حتي مي خواهم مهريه ام را كه 500 سكه است از شوهرم بگيرم. پس از حرف هاي اين زن قاضي عموزادي شوهر وي را نيز به دادگاه احضار كرد تا صحبت هاي او را هم بشنود و بعد از آن در اين خصوص تصميم گيري كند.

دلیل عجیب زن جوان برای جدایی از همسرش

جدید ترین مطالب سایت