فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اوج اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی

در پی اوج گیری اختلافات میان مقامات رژیم صهیونیستی ، کابینه این رژیم در آستانه فروپاشی قرار گرفته و زمینه برای برگزاری انتخابات زود هنگام فراهم شده است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، در پی اقدام "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر  رژیم صهیونیستی  به برکناری تیزیپی لیونی وزیر دادگستری و یاییر لپید وزیر دارایی این رژیم ، وزرای هم حزب با این دو وزیر در حمایت از آنان، نیز استعفا کردند و با  خروج هشت وزیر، کابینه این رژیم در آستانه فروپاشی قرار گرفت و زمینه برای  برگزاری انتخابات زود هنگام مورد حمایت نتانیاهو فراهم شد .

اوج اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی

اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی  پس از بی نتیجه ماندن  مذاکرات نتانیاهو با  یاییر لپید  وزیر دارایی این رژیم   به اوج خود رسید . نخست وزیر رژیم صهیونیستی به "لپید" اعلام کرده از کابینه وی انتقاد نکند .  وزرای دارایی و  دادگستری رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر انتقادات شدیدی را از نخست وزیر این رژیم کرده بودند.

به تازگی چهار حزب مخالف کابینه نتانیاهو طرحی را در راستای انحلال پارلمان  (کنست ) را نیز ارایه کردند که قرار است امروز  به رای گذاشته شود .

اختلاف بر سر چند موضوع اساسی و در راس آنها بودجه پیشنهادی سال  2015 ، شهرسازی و چگونگی برخورد با فلسطینیان در قدس ، تنش ها بین اعضای  ائتلاف حاکم در رژیم صهیونیستی را تشدید کرده است.  هر چند ، انتخابات بعدی در سرزمینهای اشغالی طبق برنامه قرار بود در نوامبر 2017 ( آبان 1395 ) برگزار شود اما با تشدید اختلافات  در کابینه نتانیاهو احتمالا وی فروردین آینده انتخابات زود هنگام  برگزار می کند . کارشناسان بر این باورند ، هدف بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی از  انحلال پارلمان و برکنار کردن دو تن از وزیران دولتش، تشکیل یک دولت  راستگرا و افراطی تر است.

اوج اختلافات در کابینه رژیم صهیونیستی

جدید ترین مطالب سایت