لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

ایثار و فداکاری ملت رمز شکست ناپذیری انقلاب است

رییس جمهوری امروز سه شنبه در دیدار ایثارگران، برگزیدگان و نخبگان استان گلستان ، با بیان اینکه ملت ایران ثابت کرد که ایثار دروازه پیروزی است، گفت: ایستادگی ، جهاد و مقاومت، ملت ما را در برابر هر مانعی پیروز می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل ازپایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حجت الاسلام والمسلمین دکترحسن روحانی با بیان خاطره ای از فروردین سال ۴۲ و حمله کماندوهای رژیم پهلوی به مدرسه فیضیه و کشتار طلاب و مردم در روز شهادت امام صادق (ع)، گفت: اگر ایستادگی، حمایت و فداکاری مردم نبود انقلاب به ثمر نمی رسید همانطور که در دفاع مقدس اگر مردم در صحنه حاضر نمی شدند نیروهای نظامی به تنهایی قادر به دفاع از کیان کشور نبودند.

رئیس جمهوری با اشاره به اینکه حضرت امام (ره) با تکیه برحق وبا ایستادگی و ایثار، قلوب مردم را جذب کرد و نهضت اسلامی را به پیروزی رساند، اظهارداشت: امروزهمان راه و خط امام توسط رهبر معظم انقلاب و دولت درپیش گرفته شده است و ما برمنطق و آرمانهایمان ایستادگی خواهیم کرد.

رییس شورای عالی امنیت ملی گفت: ایثارو فداکاری ملت ایران باعث شده است که امروزدرصحنه جهانی از ملت ایران به عنوان ملتی قدرتمند و شکست ناپذیر یاد شود که به هیچ وجه حاضر نیست از اهداف و آرمانهایش عقب نشینی کند.

ایثار و فداکاری ملت رمز شکست ناپذیری انقلاب است

رئیس جمهوری با بیان اینکه سلاح های اهدایی شرق و غرب به رژیم بعثی عراق نظیرهواپیماهای میگ ۲۵ و میراژ وموشک های اسکاد و تانک های تی ۷۲ نتوانست مردم را از جبهه حق علیه باطل جدا کند، گفت: درسالهای دفاع مقدس شاهد بودیم که حتی سلاح های شیمیایی و حمایت ابرقدرتها از دشمن و تزریق دلار از سوی کشورهای مرتجع نتوانست کاری کند که مردم از آرمانهایشان دست بردارند و به خانه بازگردند.

دکتر روحانی ادامه داد: هم در انقلاب و هم در دفاع مقدس، ملت ما با ایثار و فداکاری به پیروزی دست یافت و به حول و قوه الهی این ملت به همه آرمانهایش دست خواهد یافت.رییس جمهوری در بخش دیگری ازسخنانش با تاکید براینکه باید نخبگان و مدیران استانها را باورکنیم و اموراستانها را به خود مردم بسپاریم، گفت: قطعا نخبگان و اهل استان مسائل و مشکلات و اولویت های خود را بهترمی شناسد و باید همه صاحبنظران و نخبگان استان دیدگاه ها و راهکارهای خود را برای توسعه ارائه کنند.

رییس جمهوری با اشاره به اینکه مردم استان گلستان بیش از هر استان دیگری مخاطراتی نظیر سیلاب های خطرناک را درک می کنند، گفت: سد سازی در استان گلستان تنها به منظور جمع کردن آب و کشاورزی نیست، بلکه دفاع از جان و اموال مردم است.

دکتر روحانی از همه نخبگان استان گلستان خواست تا در شناسایی اولویت ها و نیازهای استان پیشقدم شوند و بدانند دولت و مجلس نیز در صدد هستند روشی را در پیش بگیرند که کار استان ها را به مردم خود استان واگذار کنند.

رییس جمهوری افزود: باور ما واگذاری امور به مردم است و معتقدیم با تمرکز زدایی مشکلات بهتر حل و فصل می شود.دکتر روحانی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ضرورت استفاده از توانمندی زنان در عرصه های مختلف گفت: باید زنان را باور کنیم و بدانیم که مسایل مهم کشور توسط همه زنان و مردان حل خواهد شد.

رییس جمهوری افزود: باورکنیم که زنان می توانند حتی درحوزه های علمیه و در زمینه فقه و اصول همانند مردان به مدارج بالا دست پیدا کنند. دکتر روحانی با بیان اینکه زنان در هر عرصه ای که وارد شدند مانند بخش های آموزشی و پزشکی منشاء خدمات بسیاری شده اند به برخی از تفاوت های ماهوی زن و مرد اشاره کرد و گفت: زنان و مردان در مسایلی به غیر از این تفاوتهای ماهوی می توانند همپای هم پیشرفت کنند و ما باید زمینه و راه را برای استفاده از این استعدادها باز کنیم.

رییس جمهوری همچنین به ویژگیهای ارزشمند استان درحوزه گردشگری و تاریخی اشاره کرد و گفت: کشف دیوار عظیم گرگان می تواند اگر به صورت کامل انجام شود، در جذب گردشگری استان تاثیر بسزایی داشته باشد.

دکتر روحانی گفت: کشف این دیوار نشان از عظمت مردم این سرزمین در دفاع از خطه خود و ایران عزیز دارد. پیش از سخنان رییس جمهور چند تن از ایثارگران و نخبگان حاضر در جلسه دیدگاه ها و مطالبات خود را در خصوص استان گلستان نظیر وحدت شیعه و سنی، همزیستی مسالمت آمیز اقوام، استفاده از توانمندی زنان، ایجاد امید و خودباوری در جوانان، فعالیت احزاب، اشتغال زایی و استفاده از ظرفیت های استان در زمینه گردشگری صنعت و کشاورزی بیان کردند.

ایثار و فداکاری ملت رمز شکست ناپذیری انقلاب است

جدید ترین مطالب سایت