لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تکریم معاونان سابق رسانه ملی در نشست شورای معاونین

رئیس سازمان صدا وسیما شعارزدگی، پراکنده کاری و غلبه بروکراسی اداری بر ماموریت های رسانه ای را از آسیب های فعالیت های این حوزه برشمرد و تصریح کرد: مهمترین وظیفه امروز ما تبدیل فضای اداری به فضای رسانه ای برای پیشبرد اهداف مدنظر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، دکتر محمد سرافراز صبح امروز سه شنبه در  نشست شورای معاونان رسانه ملی با تشریح وظایف مهم رسانه درعصر پردازش اطلاعات گفت: جهان، عصر ارتباطات را پشت سر گذاشته است و رسانه  ملی باید جایگاه خود را در عصر پردازش اطلاعات پیدا کند.

رئیس رسانه ملی با اشاره به اینکه در عصر پردازش اطلاعات، رسانه ها با ابزار علوم شناختی که ترکیبی از دانش های گوناگون است، به تسخیر قلب و افکار مخاطب روی آورده اند، خواستار اشراف اصحاب رسانه بر این علوم و نیز شناخت قدرت اثرگذاری آن بر روح و جسم مخاطبان شد.

دکتر سرافراز فعالیت برخی شبکه های اجتماعی همچون فیسبوک، و خدمات رایگان آن ها را در راستای تحقق اهداف امنیتی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی صاحبان آن ها ارزیابی کرد و گفت: این شبکه ها با بهره گیری ازعلوم شناختی، به قصد سلطه برعواطف، احساسات و اندیشه مردم راه اندازی و مدیریت می شوند.

رئیس سازمان صدا وسیما شعارزدگی، پراکنده کاری و غلبه بروکراسی اداری بر مأموریت های رسانه ای را از آسیب های فعالیت های این حوزه برشمرد و تصریح کرد: مهمترین وظیفه امروز ما تبدیل فضای اداری به فضای رسانه ای برای پیشبرد اهداف مدنظر است.

در این نشست که با هدف تکریم از زحمات جمعی از معاونان سابق رسانه ملی برگزار شد دکتر سرافراز به نقش پراهمیت نیروی انسانی در رده ها و بخش های مختلف سازمان اشاره کرد و با قدرشناسی از تلاش های چندین ساله معاونان سازمان گفت: استفاده از تجربیات ارزشمند مدیران رسانه زمینه ساز دست یابی سازمان به اهداف خود در دوره جدید است.

در ادامه این نشست صمیمی معاونان سابق رسانه ملی با تبریک مجدد انتصاب دکتر سرافراز به ریاست سازمان صداوسیما و آرزوی موفقیت رسانه در دوره جدید مدیریتی، چشم انداز پیش  رو را روشن و امیدوارکننده ارزیابی و برای انتقال تجربیات خود به مدیران جدید اعلام آمادگی کردند.

معاونان جدید سازمان نیز با تشکر از حسن اعتماد رئیس سازمان صدا و سیما و قدردانی از زحمات معاونان سابق، همدلی و صمیمت حاکم بر سازمان صدا و سیما را از مهمترین مؤلفه های اثرگذار در تحقق برنامه های رسانه ملی برشمردند.

در پایان این مراسم رئیس سازمان صدا و سیما به رسم یادبود با اهدای یک جلد کلام الله مجید و لوح سپاس از معاونان سابق رسانه ملی قدردانی کرد.

تکریم معاونان سابق رسانه ملی در نشست شورای معاونین

جدید ترین مطالب سایت