لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

نمایش توانمندی نظامی ایران پیامی به غرب بود

واشنگتن فری بیکن طی تحلیلی در زمینه رونمایی ایران از سلاح های جدید نظامی نوشت: به دنبال فرمان رهبری ایران به قوای نظامی این کشور مبنی بر حفظ  آمادگی ، نیروهای نظامی ایران نمایشی از توانمندی های سخت افزاری خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، پایگاه خبری واشنگتن فری بیکن گزارش داد، نیروی دریایی ایران کشتی های جدید مجهز به موشک های کروز و راکت ، بالگردها و اژدرهای جدید را به نمایش گذاشت.

این رسانه آمریکایی طی تحلیلی کوتاه دراین باره نوشت: نمایش قدرت ایران احتمالا ارسال پیامی به آمریکا و کشورهای غربی به دنبال پایان مذاکرات اخیر وین بود.

ایران درتلاش جهت به رسمیت شناختن برنامه های هسته ای صلح آمیزخود ازسوی غرب است، در حالیکه غرب در پی شناسایی ابعاد برنامه های غنی سازی اورانیوم این کشورمی باشد.

امیر دریادار حبیب الله سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران، چند روز قبل در نشست خبری که درآستانه هفتم آذر(روز نیروی دریایی ارتش) برگزارشد، از تست جدیدترین اژدر این نیرو خبر داد و گفت این اژدر که یکی از پیشرفته ترین انواع اژدرها درجهان محسوب می شود، قابلیت پرتاب از روی بالگرد، زیردریایی و شناورهای سطحی را دارد.

این اژدر جدید که مشابه آن امروز در کشورهای عضو پیمان ناتو استفاده می شود، در روزهای اخیر در منطقه دریایی جاسک مورد آزمایش قرار گرفته است.

نمایش توانمندی نظامی ایران پیامی به غرب بود

جدید ترین مطالب سایت