لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

عطرهای گرم در هوای سرد

دیگر وقت آن رسیده که سراغ عطرهای رایحه گرم، تلخ و حتی شیرین و تند بروید چون در هوای سرد، عطر گرم خیلی بیشتر می چسبد.

مجله سیب سبز: دیگر وقت آن رسیده که سراغ عطرهای رایحه گرم، تلخ و حتی شیرین و تند بروید چون در هوای سرد، عطر گرم خیلی بیشتر می چسبد. ما برای این فصل عطرهایی با رایحه چوب صندل را به شما پیشنهاد می کنیم. چوب صندل یکی از درختان بسیار خوشبویی است که در جنوب هند، سریلانکا، هاوایی، جزایر اقیانوس آرام جنوبی و استرالیا پیدا می شوند. 

بررسی هایی نشان داده اند که بوییدن این رایحه در رفع پرخاشگری، ستیزه جویی، اضطراب و استرس تاثیر بسزایی دارد. خانم هایی که احیانا پس از زایمان دچار افسردگی شده اند، می توانند با استفاده از عطرهایی که رایحه چوب صندل دارند، این ناراحتی را از خود دور کنند. پس تا دیر نشده سراغ عطرهای پاییزی بروید. 

به مرموزی یک جنگل 

عطرهای گرم در هوای سرد

Jungle L'Elephant، متعلق به شرکت کنزو در سال 1996 تولید شده و با وجود زمان زیادی که از تولید این عطر می گذرد، هنوز از جایگاه خوبی برخوردار است. شما با این عطر مرموزی یک جنگل سرسبز را از آن خود می کنید. این ادکلن در یک اندازه و با حجم 100 میل و قیمتی حدود 220 هزار تومان است.

اصیل و فریبنده

عطرهای گرم در هوای سرد

Coco Noir ، از سری عطرهای لوکس کمپانی معروف شنل است که در سال 2012 به بازار روانه شده است. رایحه چوب صندل موجود در این عطر، حال شما را در یک عصر پاییزی دگرگون می کند. به علاوه آنکه ماندگاری زیاد و غلظت این عطر بر مزایای آن افزوده است. این عطر در دو اندازه و حجم 50 و 100 میل طراحی شده و قیمت آن حدود 500 هزار تومان است.

شرقی دلنشین 

عطرهای گرم در هوای سرد

Lalique Le Parfum Red،  در سال 2005 توسط شرکت معتبر لالیک به بازار عرضه شد. این عطر یک رایحه شرقی دلنشین برگرفته از چوب صندل و وانیل دارد. این عطر تمام ویژگی های یک ادکلن مناسب پاییزی را دارد. قیمت این عطر حدود 130 هزار تومان است و در اندازه 100 میل در بازار است.

معجون رایحه ها 

عطرهای گرم در هوای سرد

Arpege ، از شرکت لانوین عطر بی نظیری است که شما با داشتن آن، معجونی از عطرهای خوش و ماندگار را در اختیار خواهید داشت. این عطر گزینه بسیار مناسبی برای ماه های سرد به شمار می رود و در اندازه 100میل، مقرون به صرفه و حدود 190 هزار تومان است. 

ملکه باشکوه 

عطرهای گرم در هوای سرد

Safanad ، عطر مجللی است که توسط برند موفق مارلی در سال 2012 برای خانم ها طراحی شد. شما با این رایحه احساس یک ملکه را تجربه خواهید کرد. این عطر با رایحه باشکوهی که دارد هر کسی را برای معاشرت با شما جذب خواهد کرد . برای داشتن این عطر75میل  باید مبلغی حدود 440 هزار تومان کنار بگذارید.

شاهزاده اغواگر 

عطرهای گرم در هوای سرد

Viva La Juicy Noir، عطری است که سال گذشته توسط شرکت Juicy به بازار آمد و با ظاهری بسیار زیبا خیلی زود طرفداران بسیاری را به خود جذب کرد. این عطر به عنوان شاهزاده ای اغواگر شناخته شده است و در بسته بندی 50 و 100 میل وجود دارد که قیمت  آن حدود 230 هزار تومان است.

عطرهای گرم در هوای سرد

جدید ترین مطالب سایت