فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آزادراه تهران ـ شمال مسدود است

فرمانده پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مازندران خبر داد و گفت: لاین جنوب به شمال آزادراه تهران ، شمال به دلیل شدت بارندگی مسدود شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر ، سرهنگ جعفر محمدنژاد در ساری با بیان اینکه محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران اعمال می شود، گفت : تردد تمامی تریلی ها، کامیون و کامیونت ها از محور کرج به مرزن آباد کماکان ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 14 آذر ماه امسال از کرج به مرزن آباد ممنوع است، یادآور شد: همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز جمعه 14 اذر ماه امسال از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه است.

وی با بیان اینکه تردد تمامی تریلی ها از محور هراز ممنوع است، گفت: تردد تمامی کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 روزهای چهارشنبه 12، پنج شنبه 13 و جمعه 14 آذر ماه امسال از محور هراز ممنوع است.

فرمانده پلیس راه مازندران تصریح کرد: تردد تمامی تریلی ها، کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 6 تا 24 روز جمعه 14 آذر ماه امسال از محور تهران به قائمشهر و بالعکس ممنوع است.

محمدنژاد با توجه به وضعیت جوی استان رانندگان بر رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی تاکید کرد و گفت: با توجه به بارندگی و اینکه در ارتفاعات کندوان بارش خفیف و در محورهای هراز و فیروزکوه نیز بارش باران دور از انتظار نیست.

وی متذکر شد: همچنین با توجه به بارندگی ها، بارش برف در ارتفاعات و لغزنده بودن جاده ها رانندگان تجهیزات زمستانی، زنجیرچرخ و وسایل گرمایشی را به همراه داشته باشند.

فرمانده پلیس راه مازندران با اشاره به بازگشایی لاین شمال به جنوب آزادراه تهران،شمال، اظهار داشت: لاین جنوب به شمال آزادراه تهران ، شمال از ساعت 4:30 صبح روز چهارشنبه 12 آذر ماه امسال به دلیل شدت بارندگی مسدود شده و تاکنون بازگشایی نشده  است.

محمدنژاد یادآور شد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با رعایت سرعت مطمئنه رانندگی کنند و با پلیس راه سلامتی خود و خانواده خود را تضمین کنند.

وی ادامه داد: تلفن مرکز کنترل راه های مازندران با شماره های 2182934 با پیش شماره 011 به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه های استان است.

آزادراه تهران ـ شمال مسدود است

جدید ترین مطالب سایت