فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

۱۰ تولیدکننده برتر تلفن همراه سال ۲۰۱۴ / مال شما چندم؟

موسسه Digitimes آخرین تحلیل های خود را از بازار فروش گوشی های هوشمند در سه ماه آخر سال جاری منتشر نمود و طبق آن سامسونگ، اپل ،ال جی، هواوی، شیائومی و لنوو به ترتیب رده های اول تا ششم بزرگ ترین تولیدکنندگان گوشی هوشمند را از آن خود کرده اند.

موسسه Digitimes آخرین تحلیل های خود را از بازار فروش گوشی های هوشمند در سه ماه آخر سال جاری منتشر نمود و طبق آن سامسونگ، اپل ،ال جی، هواوی، شیائومی و لنوو به ترتیب رده های اول تا ششم بزرگ ترین تولیدکنندگان گوشی هوشمند را از آن خود کرده اند.

شاید یکی از نکات جالب این گزارش نبود نام ZTE در بین ۱۰ شرکت برتر تولید کننده گوشی های هوشمند و همچنین سرعت رشد بالای شرکت چینی شیائومی باشد.

در این گزارش با اشاره به فروش ضعیف گلکسی اس ۵ و کاهش سود شرکت سازنده آمده است، سامسونگ در حال تغییر استراتژی خود در بازار گوشی های همراه و همچنین تغییر مدیران رده بالای خود است تا در سال آینده یک گوشی به تمام معنا پرچم دار وارد بازار نماید؛ البته نوت ۴ علی رغم فروش کم اس ۵ محبوبیت خاصی در بین کاربران ایجاد کرده است.

در ادامه آمده، اپل نیز به لطف رهبری تیم کوک شاهد فروش خوب آیفون های ۶ و ۶ پلاس است که باید دید آیا این روند در سال آینده نیز ادامه پیدا خواهد کرد یا خیر. اگر شایعه گفته شده توسط John Gruber درست باشد، باید منتظر آیفون های بعدی اپل با بهره گیری از دو عدسی قدرتمند در دوربین اصلی و همچنین استفاده از فناوری DSLR در سال آینده باشیم.

ال جی نیز امیدوار است، بتواند ۳۹ درصد نسبت به سال ۲۰۰۹ پیشرفت داشته باشد و تعداد ۱۶٫۸ میلیون از گوشی های هوشمند خود را به فروش برساند؛ که بدون شک G3 نقش به سزایی در این رشد آمار فروش داشته است.در پایان گزارش Digitimes نیز اشاره ای به آمار فروش گوشی های هوشمند شده که طی آن انتظار می رود تا پایان سال جاری ۱٫۲۱۹ میلیارد گوشی هوشمند تولید شود که نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد رشد در پی خواهد داشت.البته Digitimes امیدوار است در سال ۲۰۱۵ نیز ۱٫۴۸۸ میلیارد گوشی هوشمند راهی بازار شود که نشان از رشد ۲۲ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۴ خواهد داشت.

جدید ترین مطالب سایت