لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تست جت «کوثر» در سال آینده

مدیرعامل سازمان صنایع هوایی»، از برنامه این سازمان برای تغییر در موتور هواپیمای ایران ۱۴۰ خبر داد و گفت: تلاش داریم هم قدرت موتور بالا برود و هم اطمینان آن بیشتر شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، به نقل از فارس، منوچهر منطقی، مدیرعامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح، با اشاره به تولید انواع مختلف هواپیمای ایران 140 گفت: نمونه های گشت دریایی و ترابری هواپیمای ایران 140 به نتیجه رسیده است.

وی افزود: هواپیمای گشت دریایی ایران 140 در 2 مدل تعریف شده است که مدل اول آن تمام شده و نیروها هم تست کرده  و از عملکرد آن راضی بوده اند و درحال برنامه ریزی برای استفاده از آن هستند.

تست جت «کوثر» در سال آینده

منطقی تاکید کرد: ساخت قطعات مدل ترابری ایران140 نیز تا پایان امسال تمام می شود و در بهار سال آینده مونتاژ نهایی آن به پایان می رسد.

مدیرعامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح همچنین گفت: در مدل ترابری، چون باید بار سنگین تری جابجا شود، باید موتوری با توان بالاتر روی آن گذاشته شود که الان موتورهای مناسب پیدا شده است و دنبال این هستیم تا ببینیم به کدام یکی از این موتورها برای پشتیبانی دسترسی داریم.

منطقی درباره تغییر موتورهای هواپیماهای ایران 140 نیز گفت: یکی از بحث هایی که ما دنبال می کنیم این است که هم قدرت موتور ایران140 باید بالا برود و هم قابلیت اعتماد آن بیشتر شود که در همین راستا پروژه های مختلفی تعریف شده است و این موضوع را قبل از وقوع سانحه در تهران هم دنبال می کردیم.

لذا این موضوع را حتما دنبال می کنیم و طرف مناسب را که پیدا کنیم این کار را انجام می دهیم.

وی همچنین با اشاره به رونمایی از پهپاد جدید ابابیل3 که روزهای اخیر در نمایشگاه هوایی کیش صورت گرفت، گفت: «ابابیل» پهپادی رزمی بوده و در این مدل جدید کاربردهای دیگری نیز به آن اضافه شده است تا بتوان از آن به میزان وسیع استفاده کرد.

مدیرعامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح در مورد روند تولید جنگنده های آذرخش و صاعقه نیز گفت: وقتی ما به فناوری هواپیمایی می رسیم، این مشتری ها هستند که مشخص می کنند چه تعدادی از این هواپیما ساخته شود و در این مورد هم یک سری سفارش های داخلی داریم که بر مبنای همان، تولید در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح همچنین درباره روند پروژه ساخت جت کوثر 88، گفت: ساخت این هواپیما برعهده سازمان صنایع هوایی است و طراحی های آن تمام و ساخت قطعات زیر مجموعه ای آن شروع شده است.

منطقی در پایان اعلام کرد: اگر مشکلی پیش نیاید جت کوثر 88 در سال 94 تست های آزمایشی خود را شروع می کند.

تست جت «کوثر» در سال آینده

جدید ترین مطالب سایت