لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

استحکام ایران در مذاکرات، مدیون اقتدار دفاعی است

فرمانده کل سپاه گفت: استحکام دیپلماسی ما در مذاکرات هسته ای، مدیون الهام بخشی انقلاب اسلامی و اقتدار دفاعی و امنیتی نظام مردمی ماست. ما از سالها قبل به یک قدرت بزرگ بازدارندگی اطمینان بخش رسیده ایم که امروز به طور چشم گیری تقویت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از روابط عمومی سپاه، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه جلسه هیئت عالی سیاست گذاری نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات اخیر وزیر امور خارجه  کشورمان، مبنی بر اینکه «به دنبال مذاکرات، جمهوری اسلامی ایران امن تر شده است» اظهار داشت: امنیت ما مدیون تفکر و اندیشه رهبران بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)و حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) است که با معماری قدرتمندی از یک ساختار انقلابی، مردمی، مستحکم  و تزلزل ناپذیر به وجود آمده و بسیج ده ها میلیونی از آن متولد و رشد یافته است.

وی افزود: ما از سالها قبل به یک قدرت بزرگ بازدارندگی اطمینان بخش رسیده ایم و همه مولفه های قدرت ما امروز به طور چشم گیری تقویت شده است.

جعفری با بر شماری پیامدهای منطقه ای مقاومت انقلاب اسلامی برابر نظام سلطه و استکبار تصریح کرد: قدرت و مقاومت انقلاب اسلامی، اندیشه های سلطه طلبان و راهبردهای آنها در سوریه را با ناکامی روبرو کرد و در عراق نیز ابتکار عمل را از آنها گرفت و هم چنین انقلاب بحرین را زنده نگه داشت و به انقلاب یمنی روح جدیدی بخشید.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: همه این عوامل باعث شد اقتدار نظام به صحنه دیپلماسی کشور منتقل شود و دستگاه دیپلماسی ما بتواند با پشتوانه ی عظیم نفوذ انقلاب اسلامی و توانمندی های دفاعی و امنیتی جمهوری اسلامی در مقابل زیاده خواهی قدرت های استکبار ستیزی بایستد و زیر بار حرف زور آنها نرود.

وی خاطرنشان کرد: بی تردید امروز اعتماد به نفس مذاکره کنندگان ما، از اهمیت این قدرت به رسمیت شناخته شده  دفاعی، امنیتی و مردمی است که از اسلام ناب محمدی(ص) و ایمان پر شور مردم مومن و انقلابی مان سرچشمه می گیرد.

جعفری با بیان اینکه آمریکایی ها امروز در بن بست راهبردی قرار گرفته و همه گزینه ها و راهبردهای ممکن را بر علیه انقلاب اسلامی تجربه کرده اند، اما نتایج دلخواه به دست نیاورده اند، افزود: توانمندی های امریکا بیش از این قابل توسعه نیست و ظرفیت های آنها برای تغییر به حد اشباع رسیده و راهی جز پذیرش قدرت واقعی جمهوری اسلامی ایران برای امریکا باقی نمانده است.

استحکام ایران در مذاکرات، مدیون اقتدار دفاعی است

جدید ترین مطالب سایت