لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

روایت زن ایزدی از خودکشی های دختران جوان برای فرار از دست داعش

فرستاده لیبراسیون به "دُهوک" در اقلیم خودمختار کردستان عراق، در دیداری با دو زن ایزدی که توانسته اند از دست داعش گریخته و به دُهوک پناه بیاورند گفت وگو کرده است. .

روایت زن ایزدی از خودکشی های دختران جوان برای فرار از دست داعش

هموطن:یکی از دو زن آزاد شده از گروگان داعش می گوید: گروهای زنان یزدی را پس ازتصرف روستاها به صف می کردند و شبه نظامیان داعش برای انتخاب کنیزان خود می آمدند؛ اول سران و سرکردگان خلافت اسلامی بودند که زیباترین ها را انتخاب می کردند و بعد نوبت به دیگر شبه نظامیان مسلح می رسید.

این زن یزیدی می افزاید: دختران خود را به دامن من می آویختند و از رفتن امنتاع می کردند، ولی به زور آنها را با خود بردند. به گفته "عدر"، دختران صورت خود را با ذغال سیاه می کردند تا زیبایی آنها پنهان بماند؛ آنها از حمام گرفتن خودداری می کردند تا کثیف و ژنده پوش به نظر آیند.

اومی گوید: داعشی ها ما را شیطان پرست و بت پرست می دانستند و زمانی که به اسارت گرفته می شدیم انتظار کمترین ترحمی را نمی توانستیم داشته باشیم.

به گفته وی، یک دخترجوان در کمتر از چند دقیقه که اجازه گرفت به دست شویی برود، با روسری خودرا به دار آویخت. به گفته "عدر"، دختران تصمیم داشتند در اولین فرصت دست به خودکشی بزنند.

اخبار بین الملل - تیک

جدید ترین مطالب سایت