لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

"خودمراقبتی" عامل کاهش هزینه‌های درمانی است

دکتر شهاب الدین جنیدی عضو هیئت مدیره انجمن داروسازان ایران در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: توجه به علائم بیماری هایی که می تواند در آینده نگران کننده باشد، مراقبت های کلی در طی دوره های مختلف...

دکتر شهاب الدین جنیدی عضو هیئت مدیره انجمن داروسازان ایران در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران اظهار کرد: توجه به علائم بیماری هایی که می تواند در آینده نگران کننده باشد، مراقبت های کلی در طی دوره های مختلف، مشاوره های پزشکی، عدم خود درمانی و استفاده سرخود از دارو بدون تجویز پزشک همگی از موارد توجه نکردن به خود مراقبتی هستند.

وی با اشاره به اینکه به دنبال ایجاد بیماری ها معمولا احتمال عوارض جبران ناپذیر نیز وجود دارد، گفت: کاهش توانایی های جسمی و روحی، افزایش هزینه های مستمر و در نهایت تحمل درد و آلام همگی نشان می دهد پیشگیری، توجه و دقت و جلوگیری از بروز بیماری ها عملا کاری به صرف و در جهت افزایش شاخص های نظام سلامت است.

به گفته جنیدی داشتن جامعه پویا و خلاق و کمتر شدن هزینه های درمانی در راستای خودمراقبتی عموم جامعه نیازمند توجه به تغذیه سالم ورزش، ارتباط روحی با عالم معنا،  پایبندی به اعتقادات دینی، توجه به خانواده و حضور در فعالیت های اجتماعی و مذهبی است.

منبع خبر: باشگاه خبرنگاران

جدید ترین مطالب سایت