لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سخنان بایدن درباره احتمال توافق هسته ای با ایران

بایدن : از نظر من امکان رسیدن به تفاهم نهایی هر چند بسیار ناچیز اما وجود دارد و اکنون که هنوز بختی برای پیشرفت داریم، زمان آن نیست که آن را با خطر شکست روبه رو کنیم.

هموطن:جو بایدن معاون رییس جمهور آمریکا شب گذشته در نشست مرکز سابان در اندیشکده بروکینگز در واشنگتن با دفاع از سیاست دولت اوباما در قبال گفت و گوهای هسته ای با ایران به اسراییل وعده داد ، واشنگتن توافق به گفته او "بد" با ایران نخواهد کرد.سخنان بایدن درباره احتمال توافق هسته ای با ایران

به گزارش عصر ایران به نقل از هافینگتون پست بایدن در سخنان خود با اشاره به تلاش هایی برای تحریم های بیشتر ایران در کنگره این کشور، این تلاش ها را در حالی که امیدهایی برای حل وفصل مساله هسته ای ایران در جریان گفت وگوهای 1+5  با ایران وجود دارد، ریسک پذیر و خطرناک خواند.

بایدن در عین حال تاکید کرد تحریم های دو سال گذشته آمریکا و متحدان این کشور علیه ایران هم توانسته اقتصاد ایران را تحت تاثیر قرار دهد و هم از سرعت برنامه های اتمی این کشور کاسته است.

بایدن همچنین امکان رسیدن به یک توافق جامع و نهایی با ایران بر سر برنامه هسته ای را بسیار کم دانست و گفت : از نظر من امکان رسیدن به تفاهم نهایی هر چند بسیار ناچیز اما وجود دارد و اکنون که هنوز بختی برای پیشرفت داریم، زمان آن نیست که آن را با خطر شکست روبه رو کنیم.

معاون رییس جمهور آمریکا به اسراییل وعده داد ، واشنگتن اجازه نخواهد داد ایران به سلاح هسته ای دست یابد.

ایران ادعای تلاش برای دست یابی به سلاح هسته ای را رد کرده و در گفت و گوهای اخیر خود با گروه 1+5 با برداشتن گام هایی اعتماد ساز ، این مساله را ثابت کرده است.

سخنان بایدن در مخالفت با تحریم های بیشتر علیه ایران و در عین حال تاکید او بر تعهد ایالات متحده به دفاع از امنیت ملی اسراییل ، در حالی است که بر اساس گزارش روزنامه هاآرتص اسراییل  اختلاف نظرها بین دولت اوباما و دولت دست راستی نتانیاهو در اسراییل به حدی رسیده است که کاخ سفید و وزارت خارجه آمریکا برای تنبیه اسراییل بابت شهرک سازی های غیر قانونی در قدس شرقی در حال رایزنی برای اعمال تحریم هایی علیه اسراییل هستند.

 اخبار سیاست خارجی  - عصر ایران

 

جدید ترین مطالب سایت