لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعطای وام قرض‌الحسنه برای افزایش مراکز غیردولتی

مرضیه گُرد با اشاره به پیام مشترک دو وزیر کشور و آموزش و پرورش در هفته شوراها در سال گذشته، اظهار داشت: سه نکته در این پیام وجود داشت که...

به گزارش خبرگزاری فارس، مرضیه گُرد با اشاره به پیام مشترک دو وزیر کشور و آموزش و پرورش در هفته شوراها در سال گذشته، اظهار داشت: سه نکته در این پیام وجود داشت که منضبط برگزار شدن، نظارت و آسیب شناسی و حل منطقه ای جلسات شوراهای آموزش و پرورش از آن جمله است.

وی افزود: ارزیابی ما از فعالیت شوراهای آموزش و پرورش، کیفی بودن تصمیمات آنهاست و شوراهایی موفق بوده اند که با حضور مستقیم استاندار، فرماندار و ائمه جماعات تشکیل شده و این امر سبب حل بسیاری از مشکلات شده است.

گُرد تصریح کرد: حل مشکلات خیّران مدرسه ساز باید مود توجه قرار گیرد تا زمینه فعالیت آنها فراهم شود و بتوانیم از ظرفیت این افراد حداکثر استفاده را ببریم.

وی خاطرنشان کرد: برای تحقق درآمدهای وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل سعی می شود حقی که قانون برای آموزش و پرورش تصویب کرده به مناطق باز گردد تا مبالغ دریافتی برای همان استان هزینه شود.

معاون وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه باید در شوراهای آموزش و پرورش مشکلات بررسی و برطرف و همکاری بیش از پیش اولیا فراهم شود، تأکید کرد: برای تقویت تربیت و تعلیم فرزندان باید زمینه اعطای وام قرض الحسنه برای ترمیم مدارس غیردولتی و زمینه های افزایش مراکز غیردولتی فراهم شود.

جدید ترین مطالب سایت