لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

بغض بابک حمیدیان روی آنتن زنده شکست(+عکس)

بابک حمیدیان با حضور در برنامه «بعضیا» با لعنت فرستادن به سرطان، از مردم خواست به حرمت کودک حسین معززی نیا هم که شده، برای این منتقد بی حاشیه سینما دعا کنند.

هموطن:بابک حمیدیان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون شب گذشته 16 آذر مهمان سیدعلی ضیاء در برنامه «بعضیا» بود.

او در بخشی از این برنامه خطاب به مجری گفت: قبل از اینکه تو از من سوال کنی، می خواهم درباره درگذشت چند هنرمند حرف بزنم از جمله مجید بهرامی که بسیار غمگینم کرد. حالا خبر رسیده حسین معززی نیا یکی از منتقدهای بی حاشیه سینما که همه کاره مجله «24» است و شاید دوست نداشته باشد من این را در برنامه زنده بگویم، درگیر سرطان شده است.

بغض بابک حمیدیان روی آنتن زنده شکست(+عکس)

وی افزود: شاید دوست نداشته باشد این را هم بگویم اما همسر حسین دختر شهید آوینی است.

حمیدیان با بغض ادامه داد: واقعا لعنت به سرطان. از همه خواهش می کنم برای حسین دعا کنید. به حرمت بچه اش. حسین سقف آن خانه است دعا کنید به کانون خانواده برگردد.

بغض بابک حمیدیان روی آنتن زنده شکست(+عکس)

این بازیگر با اشاره به بیماری انوشیروان ارجمند پدر برزو ارجمند ادامه داد: عمو انوش عزیزم قربان چشم هایت بروم، زودتر رخت عافیت بپوشی.

وی تصریح کرد: آدم های خوب نباید درگیر بحران های این شکلی باشند. آنهایی که با قلب هایشان زندگی می کنند. نمی دانم چرا سرطان همیشه سراغ هنرمندان و آنهایی که درگیر هنر هستند می آید. مجید بهرامی 5، 6 سال پر از لبخند جنگید و ما همگی لبخند مجید را به یادگار داریم.

اخبار فرهنگی - مهر

جدید ترین مطالب سایت