لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آغاز همایش " جهان علیه خشونت و افراطی گری "

همایش " جهان علیه خشونت و افراطی گری" با حضور نمایندگانی از ۴۰ کشور در تهران آغاز شد. در این همایش ، عواملی که منجر به خشونت و افراط گرایی می گردد در دو بعد علمی و سیاسی بررسی و یک گزارش از آن به سازمان ملل ارائه می شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، همایش " جهان علیه خشونت و افراطی گری"  با سخنرانی دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران آغاز شد .

آغاز همایش " جهان علیه خشونت و افراطی گری "

رئیس جمهور سابق پاکستان، نخست  وزیر سابق نروژ، نخست وزیر سابق فرانسه، ولیعهد سابق اردن ، سه نفر از وزرای سابق خارجه، پنج نفر از وزیران خارجه، معاون اجرایی رئیس جمهور افغانستان، برخی وزرای کشورهای اسلامی و همچنین تعداد زیادی از معاونان وزرای خارجه کشورها از قاره های آسیا، اروپا، آمریکا و آفریقا در این اجلاس حضور دارند.

آغاز همایش " جهان علیه خشونت و افراطی گری "

دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران مهر سال 92 در سخنان خود در مجمع عمومی سازمان ملل ، ایده جهان علیه خشونت و افراطی گری را مطرح کرد. مجمع عمومی سازمان ملل نیز آذر ماه سال گذشته قطعنامه پیشنهادی ایران در مورد "جهان علیه خشونت و افراطی گری" را با اجماع تصویب کرد. 190 کشور عضو سازمان ملل به این قطعنامه رأی مثبت دادند و هیچ کشوری با تصویب آن مخالفت نکرد.

رئیس جمهور پس از تصویب این قطعنامه در مجمع عمومی سازمان ملل گفته بود تلاش ما تغییر تصویری است که دشمنان برای اسلام و ایران ساخته اند . دکتر روحانی با اشاره به اینکه باید تصویر واقعی اسلام رحمت را به جهانیان نشان دهیم اعلام کرده بود: تصویب این قطعنامه فرصت مغتنمی را ایجاد می کند تا چهره راستین اسلام و تشیع به جهانیان معرفی شود.

 

 

جدید ترین مطالب سایت