لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تورم سال آینده، کمتر از ۱۴ درصد/ قیمت ۷۲ دلاری نفت در بودجه ۹۴

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور با تاکید بر اینکه 'حل مشکلات کشور به زمان نیاز دارد'، گفت: توقع مردم از خدمتگزاران خود در دولت باید متناسب با واقعیت ها باشد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمدباقر نوبخت در گفت وگوی تلویزیونیبا بیان اینکه تورم در سال آینده کمتر از ۱۴ درصد خواهد بود، گفت: دولت تلاش کرد با کاهش تورم قدرت خرید مردم را افزایش دهد.  

وی افزود :لایحه بودجه سال آینده، محتاطانه و متوازن است و بدون کسری این بودجه را به پیش خواهیم برد.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، سه منبع درآمدی کشور را در بودجه سال آینده ، «فروش نفت، درآمدهای مالیاتی و حقوق گمرکی و واگذاری دارایی های مالی از جمله فروش اوراق مشارکت» بیان کرد و گفت برنامه دولت آن است که 224 هزار میلیارد تومان منابع عمومی در لایحه بودجه سال آینده به نحوی توزیع شود که به توسعه و پیشرفت کشور منجر شود .

نوبخت افزود: از دو سال گذشته با محدودیت فروش نفت روبرو هستیم و اکنون با کاهش قیمت نفت نیز مواجه هستیم که یک اقدام سیاسی است.

وی تاکید کرد : علت اصلی کاهش قیمت نفت ، افزایش تولید آن در آمریکا است اما یکی از کشورهای همسایه نیز همسو با آمریکا، به نحوی اقدام کرده که موجب تشدید کاهش نفت شده است .

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهورگفت: پیش بینی های کارشناسان این است که میانگین قیمت نفت در سال آینده از 70 دلار کمتر نخواهد شد و برخی هم پیش بینی می کنند قیمت هر بشکه نفت پایین تر از 80 دلار نمی شود بنابراین با توجه به این پیش بینی ها ما عدد 72 دلار را در نظر گرفتیم ضمن اینکه خود را برای هر شرایطی آماده کرده ایم و اکنون هم با مدیریت تخصیص کشور را اداره کرده ایم.

نوبخت گفت : سال آینده سرمایه گذاری دولت بر روی طرح های عمرانی بالغ بر 55 هزار میلیارد تومان است و 103 هزار میلیارد تومان هم بخش های خصوصی روی طرح های عمرانی سرمایه گذاری می کنند که در مجموع، این ارقام موجب رشد اقتصادی خواهدشد واین رشد مثبت و مهار تورم را درسال آینده هم ادامه خواهیم داد.

نوبخت گفت: رشد اقتصادی، رشد سرمایه گذاری و مهار تورم و تامین مسکن از مهم ترین اهداف دولت در سال آینده است.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری در جلسه غیرعلنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی درباره لایحه بودجه سال 1394 کل کشور گزارش می دهد .

رییس جمهوری روز یکشنبه لایحه بودجه سال 1394 را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد.

تورم سال آینده، کمتر از ۱۴ درصد/ قیمت ۷۲ دلاری نفت در بودجه ۹۴

جدید ترین مطالب سایت