فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خوردنی هایی که پوست شما را زیباتر می کند

سلامت پوست از جمله مواردی است که ارتباط مستقیمی با نحوه تغذیه دارد و از همین رو باید به موادی که میخورید دقت داشته باشید تا به پوست شما را دچار آسیب نکنند. همچنین شما می توانید زیبایی و طراوت پوستتان را با خوردن خوراکی های مفید تضمین کنید.    

چایچای یک نوشیدنی بسیار خوب برای پوست است و البته به دیگر اعضای بدن نیز کمک هایی را می کند. چای دارای آنتی اکسیدان های مهم برای پوست است و می تواند به از بین رفتن رادیکال های آزاد سطح پوست کمک کند. بهترین چای برای پوست نوع سیاه آن است و البته باید در نظر داشته باشید که استفاده بیش از اندازه از آن می تواند مشکل ساز باشد. روزانه دو لیوان چای می تواند پوست شما را شفاف و جوان کند.

بادامیک خوراکی بسیار خوشمزه و البته مقوی برای تمامی اعضای بدن بادام است و از این خوراکی بهتر است در حالت خام استفاده کنید. بادام حاوی آنزیم های است که می تواند پوست و موی شما را تقویت کرده و از چروکیده شدن پوست به خوبی جلوگیری می کند. این خوراکی می تواند به عنوان یکی از تنقلات روزانه شما نیز استفاده شود.

شکلات تلخبسیاری از ما تا به حال از خواص شکلات شنیده ایم اما این نکته را باید به آن ها اضافه کرد که شکلات حاوی مقدار زیادی فلاوانول است که می تواند در کنار آنتی اکسیدان ها از پوست شما مراقبت کند. این خوراکی به عنوان یک ضد افتاب طبیعی شناخته می شود به طوری باعث می شود که مقدار زیادی از پرتوهای مضر خورشید را از بین برود.

ماستیکی از خوراکی های بسیار پر استفاده ماست است. استفاده از ماست آن هم از نوع طبیعی و بدون مواد افزودنی می تواند پوست شما را همیشه با طراوت نگاه دارد. کلسیم در ماست بسیار زیادی است و باعث می شود تا پوست شما جوان به نظر برسد. پزشکان توصیه می کنند تا روزانه حداقل یک کاسه ماست مصرف کنید.

قهوهنوشیدنی دیگری که می تواند به زیبایی پوست شما کمک کند قهوه است. این نوشیدنی حاوی مقدار زیادی کافئین است و می تواند از پوست شما در مقابل چین و چروک ها مراقبت کند. قهوه همچنین یک نوشیدنی بسیار مفید برای زمانی است که پوست شما دچار خشکی شده است.

جدید ترین مطالب سایت