لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اجرای طرح امر به معروف توسط سپاه و بسیج

نمایندگان مجلس با پیشنهاد علی مطهری در طرح امر به معروف و نهی از منکر موافقت و مقرر کردند که بسیج و سپاه به منظور اقدام عملی، ضابطان اجرای امر به معروفی و نهی از منکر شدند.

خبرگزاری فارس: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (سه شنبه) پارلمان رسیدگی به طرح حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر را ادامه دادند و مواد باقیمانده آن را پس از بحث و بررسی به تصویب رساندند.

نمایندگان مجلس با پیشنهاد علی مطهری نماینده تهران برای الحاق به این طرح موافقت کردند که به موجب آن، ستاد امر به معروف و نهی از منکر موظف شد با همکاری نیروی مقاومت بسیج و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای آن مرتبه از امر به معروف و نهی از منکر که مستلزم اقدام عملی است برای افراد مورد نیاز از نیروی بسیج و سپاه به عنوان ضابطان امر به معروف و نهی از منکر دوره آموزشی برگزار و برای آنها مجوز مخصوص صادر کند.

همچنین به موجب مصوبه مجلس، دستگاه های اجرایی موضوع این قانون موظف شدند گزارش عملکرد خود را در مورد چگونگی اجرای این قانون حداقل 6 ماه یک بار به ستاد ارائه دهند.

مجلس مقرر کرد ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر موظف است گزارش عملکرد سالانه خود را در هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر به کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ارائه کند.

وکلای ملت مصوب کردند که اعتبارات اجرایی این قانون از محل بودجه دستگاه های اجرایی ذی ربط موضوع این قانون و جدول شماره (17- کمک به اشخاص حقوقی غیردولتی) موضوع جزء 3 ردیف 540000 جدول شماره 9 مربوط به ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر تأمین شود.

مجلس مقرر کرد دستورالعمل اجرایی این قانون توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر حداکثر ظرف 3 ماه پس از لازم الاجرا شدن این قانون تصویب و ابلاغ می شود.

اجرای طرح امر به معروف توسط سپاه و بسیج

جدید ترین مطالب سایت