لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

گربه ای که از جنیفر لوپز درآمدش بیشتر است

بسیاری از ستارگان سینما به طور معمول درآمدهای هنگفتی دارند اما برخی از آنها شاید نتوانند به گرد پای گربه  مشهور «گرامپی» برسند، دست کم از لحاظ کسب درآمد.

گربه اخموی گرامپی که نامش حدود دو سالی است بر سر زبان ها افتاده، نه تنها به ستاره ای در دنیای مجازی بدل شده، بلکه از لحاظ مالی نیز گوی سبقت را از برخی ستارگان هالیوود ربوده و حدود ۱۰۰ میلیون دلار درآمد داشته است.

به گزارش پایگاه اطلاه رسانی شبکه خبر ، «فرارو» به نقل از دویچه وله نوشت: بسیاری از ستارگان سینما به طور معمول درآمدهای هنگفتی دارند اما برخی از آنها شاید نتوانند به گرد پای گربه  مشهور «گرامپی» برسند، دست کم از لحاظ کسب درآمد.

نشریه بریتانیایی اکسپرس نوشته است که این گربه  اخمو و عبوس طی دو سال گذشته حدود 100 میلیون دلار درآمد داشته است. این گربه به این ترتیب پس از رابرت داونی جونیر و دواین جانسون در رتبه سوم ستارگان پردرآمد قرار می گیرد که در فهرست نشریه معتبر فوربس مکان های اول و دوم را به خود اختصاص داده اند.

حتی اگر آمار و ارقام نشریه اکسپرس کاملا دقیق هم نباشد اما نشان می دهد که از برکت داشتن این گربه  اخمو به چه پول هنگفتی می توان دست یافت.

گربه ای که از جنیفر لوپز درآمدش بیشتر است

سیر موفقیت گربه «گرامپی» به سپتامبر ۲۰۱۲ برمی گردد. برادر صاحب این گربه، عکسی از این حیوان اخمو را در اینترنت منتشر کرد. چهره خاص این گربه نه تنها دنیای مجازی را فتح کرده بلکه روی کالاهای گوناگون از تی شرت و تقویم گرفته تا لیوان و فنجان نقش بسته و برای صاحب گربه نیز درآمدهای کلانی به همراه داشته است. صاحب گربه از جمله حق و حقوق آثار مربوط به این گربه را فروخته و همچنین با الهام از این گربه و عبوس بودن آن دو کتاب منتشر کرده است.

به نوشته سایت نشریه اشپیگل بیش از 10 هزار کالای گوناگون با چهره  این گربه  ترش رو می توان در سایت شرکت آمازون سفارش داد.

دو کتابی که صاحب این گربه در سال ۲۰۱۳ منتشر کرده، در فهرست کتاب های پرفروش روز در نشریه نیویورک تایمز بوده اند. به گزارش نیویورک تایمز، بیش از 100 هزار تی شرت با چهره  این گربه تاکنون به فروش رسیده است.

گربه «گرامپی» در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی فیس بوک بیش از ۷ میلیون طرفدار دارد و در شبکه توئیتر نیز حدود ۲۵۶ هزار نفر «دنبال کننده » این گربه هستند. واژه انگلیسی «grumpy» که به معنای بدخلق، ترشرو، اخمو و عبوس است، به سرعت به اسم هنری این گربه بدل شد.

نشریه بریتانیایی تلگراف به نقل از صاحب ۲۸ ساله  این گربه می نویسد: «آنچه این گربه در عرض چنین مدت کوتاهی به آن دست یافته، فوق العاده و باورنکردنی است».

گربه گرامپی البته چند صباحی نیز به جمع ستارگان فیلم پیوسته و به تازگی فیلمی با همراهی این بازیگر عبوس به نمایش درآمده است با این عنوان: بدترین کریسمس گربه گرامپی.

گربه ای که از جنیفر لوپز درآمدش بیشتر است

گربه ای که از جنیفر لوپز درآمدش بیشتر است

جدید ترین مطالب سایت