لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

سیا کنگره را در مورد روش‌های خشونت‌بار شکنجه، فریب داده

مجلس سنای آمریکا روز سه شنبه گزارشی ۴۹۹ صفحه ای در رابطه با روش های شکنجه سازمان مرکزی اطلاعات آمریکا (سیا) منتشر کرده و سیا را به فریب کنگره متهم کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سنای آمریکا روز سه شنبه بالاخره بعد از مدت ها انتظار، خلاصه ای از گزارش 6700 صفحه ای خود در رابطه با روش های شکنجه مظنونین حملات تروریستی از سوی سازمان مرکزی اطلاعات (سیا) را منتشر کرد.

دراین گزارش 499 صفحه ای، قانونگذاران آمریکایی تصریح کرده اند که سیا کنگره را در رابطه با روش های اعتراف گیری پس از حوادث یازده سپتامبر 2001، «فریب داده است». دراین گزارش همچنین عنوان شده است که نیروهای سازمان سیا، با روش هایی «بسیار خشونت بارتر» از آنچه که به کنگره گفته شده و در قانون اجازه آن وجود داشته، با مظنونین برخورد کرده اند، تا جایی که در مواردی متهمین تا مرز از دست دادن جان خود، پیش رفته اند.

کنگره تصریح کرده است که سیا در طول سال های گذشته، مردم آمریکا را در رابطه با نحوه برخورد با مظنونین اغفال کرده و این روش ها با اظهارات مطرح شده در رسانه های عمومی همخوان نبوده و نتوانسته امنیت بیشتری برای آمریکایی ها فراهم آورد.

دراین گزارش که از سوی دموکرات ها و اندکی پس از شکست این حزب در انتخابات میان دوره ای منتشر شده، عنوان شده که شیوه های بازپرسی از مظنونین «بی فایده» بوده است.

سیا کنگره را در مورد روش‌های خشونت‌بار شکنجه، فریب داده

جدید ترین مطالب سایت