لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

متن تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب "پنجره‌هاى تشنه"

در آستانه ی اربعین حسینی و همزمان با حضور میلیونی عاشقان ثارالله در راهپیمایی عظیم اربعین، در جوار بارگاه ملکوتی حضرت سیدالشهداء علیه السلام از تقریظ حضرت آیت الله خامنه ای بر کتاب "پنجره های تشنه" رونمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی khamenei.ir، در آستانه ی اربعین حسینی و همزمان با حضور میلیونی عاشقان ثارالله در راهپیمایی عظیم اربعین، در جوار بارگاه ملکوتی حضرت سیدالشهداء علیه السلام از تقریظ حضرت آیت الله خامنه ای بر کتاب "پنجره های تشنه" رونمایی شد.

متن این تقریظ به شرح زیر است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم 

این حسین کیست که عالم همه دیوانه ى اوست 

این چه شمعی است که جانها همه پروانه ى اوست 

اى شعله ى فروزان، اى فروغ تابان، اى گرمابخش دلهاى خلایق! تو کیستى با این شکوه و جلال، با این شیرینى و دلنشینى، با این هیبت و اقتدار، با این همه لشکر دل به همراه، با غلغله ى فرشتگان که در کنار موکب تو با آدمیان رقابت میکنند؟ تو کیستى اى نور خدا، اى نداى حقیقت، اى فرقان، و اى سفینةالنجاة؟ چه کرده  اى در راه خدایت که پاداش آن خدائى شدن هر آن چیزى است که به تو نسبت میرساند؟ بنفسى انت، بروحى انت، بِمُهجَةِ قلبى انت، و سلام الله علیکَ یومَ وُلِدتَ و یوم اُستُشهِدتَ مظلوماً و یوم تُبعَثُ فاخِراً و مَفخَراً. ۹۳/۲/۲۹

بسیار خوب و با ذوق و سلیقه نوشته شده است؛ و با نگاه هنرمندانه و کنجکاو و نکته یاب. خواندم تا۹۳/۲/۲۸

کتاب "پنجره های تشنه" روز نوشت های آقای مهدی قزلی از انتقال ضریح جدید امام حسین علیه السلام از قم به کربلا در سال ۱۳۹۱ است و انتشارات سوره ی مهر آن را منتشر کرده است.

متن تقریظ رهبر معظم انقلاب بر کتاب "پنجره‌هاى تشنه"

جدید ترین مطالب سایت