فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اعتراض به بودجه صدا و سیما در سال ۹۴

روابط عمومی سازمان صدا و سیما، رشد ۶ درصدی بودجه امسال این سازمان را در لایحه دولت، ناچیز و ناکافی دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سید تقی سهرابی، مدیر کل  روابط هعمومی رسانه ملی گفت: با وجود نیاز سازمان صدا و سیما به بودجه  ای معادل دست کم 3 هزار میلیارد تومان در سال مالی پیش  رو، بودجه این سازمان در مقایسه با پارسال تغییر محسوسی نداشته و دولت، رسانه ملی را موظف کرده است، با پخش آگهی بازرگانی، 1200 میلیارد تومان درآمد زایی داشته باشد.

سهرابی افزود: این درحالیست که مردم از پخش  آگهی بر اساس درآمد 890 میلیارد تومانی هم ناراض هستند و رسانه ملی نیز مجبور به آنتن فروشی خواهد شد.

اعتراض به بودجه صدا و سیما در سال ۹۴

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با اشاره به سهم دولت از بودجه 932 میلیارد تومانی سازمان صدا وسیما در لایحه بودجه سال 94، تصریح کرد: رشد حدود 6 درصدی بودجه امسال رسانه ملی  در مقایسه با پارسال،  در حالی است که در بودجه  94،  حقوق کارکنان دولت با 14 درصد رشد پیش  بینی شده است.

سهرابی با بیان این که برخلاف رویه دولت، امسال هیچ نشستی برای بررسی بودجه سازمان صدا  و  سیما برگزار  نشده است، تصریح کرد: درصورت تصویب اعتبار ابلاغی که حتی کفاف حقوق و مزایای کارکنان رسانه ملی را هم نمی دهد، سازمان صدا و سیما قادر نخواهد بود آن طور که باید، به تعهدات خود مبنی برتولید محتوا و نگهداری شبکه های رادیویی و تلویزیونی محلی، ملی و بین المللی عمل کند.

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی با اشاره به تکالیف این رسانه  در قانون برنامه پنجم توسعه کشور و اشراف نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بر وضعیت کمی و کیفی فعالیت های صدا و سیما ابراز امیدواری کرد، در مراحل بررسی نهایی لایحه بودجه کل کشور، دولت محترم و مجلس شورای اسلامی اقتضائات رسانه ملی جمهوری اسلامی ایران را به ویژه در دوره جدید مدیریتی در نظر گیرند.

اعتراض به بودجه صدا و سیما در سال ۹۴

جدید ترین مطالب سایت