لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حرف های جدید آنکارا درباره همسایه ها

معاون نخست وزیر ترکیه گفت: ترکیه به دنبال حرکت به طرف تجدید و بهبود روابط از هم گسیخته خود با کشورهای خاورمیانه از جمله سوریه، مصر و کشورهای حوزه خلیج فارس است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،بولنت آرینچ گفت: «ما بر روی دوستی و برادری با وجود بحران های موجود در روابط دو جانبه تاکید می کنیم.»

آرینچ که در نشست صادرکنندگان ترکیه سخنرانی می کرد، در حالیکه از کشورهای سوریه و ایران به عنوان همسایگان کشورش نام برد در این حال  از کشورهای عربستان سعودی، کویت، امارات عربی متحده و همچنین مصر و اردن به عنوان دوستان سنتی  که همانند هم پیمان و به طور هماهنگ  عمل می کنند، یاد کرد.

وی افزود: «ما سردی در روابط را با کشورهایی که نام  آنها را بردم با توجه به سیاست ها و مواضع دولت هایشان تجربه کرده ایم، اما ما دوست و همچنین برادریم. سردی در روابط بین ترکیه و این کشورها دلایلی خاص دارد و این دلایل حالا به سرعت از بین رفته است. روابط آنکارا با منطقه به سرعت بهبود پیدا خواهد کرد و این خبر خوبی است.»

معاون نخست وزیر ترکیه در ادامه گفت: «ترکیه از تمامیت ارضی سوریه و عراق حمایت می کند. با تصمیماتی که ما در حیطه سیاست خارجی خود می گیریم به مرحله ای خواهیم رسید تا روابط خوبی با کشورهای منطقه داشته باشیم.»

وی افزود:«ما خواهان ثبات و آرامش هستیم. اگر برخی کشورها روابطشان را با ترکیه به حالت تعلیق درآورند جای هیچ نگرانی نیست، زیرا همه چیز در کوتاه ترین زمان بهتر از پیش خواهد شد.»

حرف های جدید آنکارا درباره همسایه ها

جدید ترین مطالب سایت