لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

آنچه خوبان همه دارند مدیر باشگاه تراکتورسازی باید به تنهایی داشته باشد

مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی از این تیم به عنوان نماد ورزش آذربایجان یاد کرده و ویژگی های مدیرعامل جدید را برشمرد. 

کریم پاداش امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: باشگاه تراکتورسازی تبریز نماد ورزش آذربایجان بوده و حساسیت روی این تیم ایجاب می کند که مدیر باشگاه جدید تراکتورسازی  کاملا با اوضاع این تیم آشنا بوده و با صداقت و پشتکار پیگیر مسائل این تیم باشد.

وی گفت: با توجه به حمایت سپاه از تیم بهتر است مدیر این باشگاه از مجموعه سپاه بوده و در کنار آن از تفکرات فرهنگی ورزشی و دانش آکادمیک برخوردار بوده و آشنایی لازم به اصول و فنون پیچیده مدیریت ورزشی را داشته باشد.

پاداش تصریح کرد: مدیر باشگاه تراکتورسازی باید به طور حتم از چند شغلی پرهیز کرده و صرفا در این عنوان انجام وظیفه کند، با وجود این وی نباید مدیریت باشگاه را یک شغل محسوب کند و باید با عشق و اخلاص قبول مسئولیت کند.

وی داشتن اعتماد به نفس، روابط عمومی بالا و صبوری را از دیگر ویژگی های مدیرعامل این باشگاه ذکر کرده و اظهار داشت: با توجه به حضور تیم تراکتورسازی در باشگاه های آسیا یکی از فاکتورهای خوب مدیریت باشگاه تراکتورسازی تسلط به زبان انگلیسی است.

به گفته پاداش مشاوره از تجارب پیشکسوتان و  دلسوخته های ورزش آذربایجان و برقراری ارتباط منطقی با کادر فنی و  ارتباط حسنه با تماشاگران می تواند تیم تراکتورسازی را به سوی موفقیت سوق دهد.

مدیرعامل سابق باشگاه تراکتورسازی عنوان کرد: مدیریت باشگاه تراکتورسازی مدیریت یک آموزشگاه یا یک نهاد نیست و پیچیدگی روحی و روانی و اجتماعی خود را دارد و مدیر عامل باید با سعه صدر با قضایا برخورد کند.

وی به لزوم تعامل مدیریت این باشگاه با مسئولین رده بالای استانی و امنیتی و انتظامی و مدیریت اداره کل ورزش استان و هیئت فوتبال و سایر نهادها و ارگان های ذیربط اشاره و خاطرنشان کرد: مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز باید آنچه خوبان همه دارند را به تنهایی داشته باشد.

کریم پاداش در اوایل دهه 70 مدیریت باشگاه تراکتورسازی را برعهده داشته و نقش اصلی در جذب واسیلی گوجا به تیم تراکتورسازی را ایفا کرده بود. وی در حال حاضر رئیس هیات بسکتبال استان آذربایجان شرقی است.

آنچه خوبان همه دارند مدیر باشگاه تراکتورسازی باید به تنهایی داشته باشد

جدید ترین مطالب سایت