لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

انتقاد شدید نماینده مجلس از «بنز» روحانی

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آقای روحانی با دو خودروی بنز به خانه ملت می آید و فاتحه تولید ملی را می خواند، گفت: این ملت به ما رای دادند اگر رای نمی دادند که صاحب سمتی نمی شدیم، بنابراین این حق ملت است که بهترین خودرو را سوار شود.

خبرگزاری مهر: نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید برای خودروی ملت ایران، آمریکا، انگلیس و ژاپن و چین تصمیم بگیرد. 

 نادر قاضی پور در جمع دانشجویان دانشگاه تبریز با بیان اینکه باید جلوی واردات خودروهای خارجی چون خودروهای چینی را به کشور بگیریم، اظهار کرد: اکنون ایران به عنوان کشور قدرتمند منطقه مطرح است، باید اجازه ورود خودروهای بی کیفیت چینی را به کشور ندهیم. 

 وی با بیان اینکه آقای روحانی با دو خودروی بنز به خانه ملت می آید و فاتحه تولید ملی را می خواند، تاکید کرد: این ملت به ما رای دادند اگر رای نمی دادند که صاحب سمتی نمی شدیم، بنابراین این حق ملت است که بهترین خودرو را سوار شود. 

 این نماینده مجلس نهم شورای اسلامی در خصوص انحصار خودرو در ایران گفت: سایپا و ایران خوردو حیاط خلوت دولت هستند که ماهانه ۱۰ میلیون حقوق می گیرند و مدیران آن ها بی ام و و بنز سوار می شوند. 

 نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی همچنین با انتقاد از واردات خودروهای خارجی چون خودروهای چینی، اعلام کرد: در خصوص ورود خودروهای چینی به کشور مخالفت کردم و به ریاست سازمان بازرسی دلیل مخالفتم را اعلام کردم و گفتم چرا زمانی که چینی ها خودروهای لوکسی چون بنز سوار می شوند، ملت ایران باید سوار خودروهای بی ارزش و بی کیفیت چینی شود. 

 قاضی پور گفت: نباید برای خودروی ملت ایران، آمریکا، انگلیس و ژاپن و چین تصمیم بگیرد. 

 وی همچنین در خصوص ایران خودرو و سایپا تصریح کرد: ایران خودرو و سایپا متعلق به ۷۵ میلیون ملت است، با این حال در دست دولت است. 

 قاضی پور افزود: مدیران ایران خودرو و سایپا تا دیروز در خدمت مشایی بودند اما امروز در خدمت جهانگیری هستند. 

انتقاد شدید نماینده مجلس از «بنز» روحانی

جدید ترین مطالب سایت