لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

راحت ترین و بهترین روش پخت زبان

زبان گاو و گوساله جزو انواع غذاهای لذیذ و مقوی و سرشار از آهن به شمار می آید و علاوه بر اینکه برای کودکان و نوجوانان در حال رشد بسیار مفید است ،می تواند غذای شیک و شکیلی برای مهمانی های شما باشد و در سفره ی غذایی خانواده جای گیرد.

راحت ترین و بهترین روش پخت زبان

هموطن:زبان گاو و گوساله جزو انواع غذاهای لذیذ و مقوی و سرشار از آهن به شمار می آید و علاوه بر اینکه برای کودکان و نوجوانان در حال رشد بسیار مفید است ،می تواند غذای شیک و شکیلی برای مهمانی های شما باشد و در سفره ی غذایی خانواده جای گیرد.

هر زبان متوسط گاو را برای 4 نفر در نظر بگیرید و بسته به تعداد مهمانها آماده کنید به طوری که اضافه های انتهایی زبانها را جدا کرده، شسته و به همان شکل در زودپز با کمی پیاز داغ و مقداری آب که از روی زبان ها رد شده باشد،بپزید. بهتر است در این مرحله به زبانها نمک نزنید تا خوب پخته شوند.

پس از نیم ساعت زبانها را از زود پز در آورده و در ظرفی قرار دهید تا کمی سرد شوند و سپسپوست زبانها را که پس از پخته شدن به راحتی جدا می شوند را برداشته و آنها را با یک چاقوی تیز حلقه حلقه برش دهید.

آب داخل زودپز را به همراه زبانهای حلقه شده به قابلمه ای مناسب منتقل کرده و در این مرحله ،هم می توانید به این مواد یک بسته سوپ قارچ اضافه کنید و هم می توانید از سس سفید (یک لیوان شیر،یک قاشق غذا خوری آرد سفید،کره و مقداری خامه که پس از حل کردن آرد در شیر ،روی شعله گاز خوب به هم می زنید تا قوام بیاد سپس مقداری کره و خامه اضافه می کنید) استفاده نمایید و روی شعله گاز بگذارید تا با هم پخته شوند و جا بیفتد.

منبع : seemorgh.com

جدید ترین مطالب سایت