فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رونمایی از دو دستاورد بومی دفاعی دیگر

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از دو دستاورد مهم دفاعی کشور شامل سایت " فضای باز اندازه گیری سطح مقطع راداری و تجهیزات تولید پیش آغشته های نظامی " در تهران رونمایی کرد .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار سرتیپ  دهقان در این مراسم گفت: طراحی و ساخت سایت فضای باز اندازه گیری سطح مقطع راداری و پیش آغشته های مورد نیاز در صنایع هوا فضا مانند بدنه موشک و ملخ بالگرد ، اهداف مهمی را در حوزه پدافند هوایی کشور محقق کرده است.

وی افزود: این دو دستاورد بومی که مبتنی بر فعالیت های پژوهش محور است ؛ گام بلندی در تامین زیر ساختهای مورد نیاز در حوزه های هوافصا و پدافند هوایی به شمار می آید .

سردار دهقان به راه اندازی خط تولید نیمه صنعتی پیش آغشته های نظامی اشاره کرد و گفت:  این پیش آغشته ها که شامل پارچه های بافته شده یک جهته، دو جهته و سه جهته و یا بافته نشده از الیاف شیشه ، کربن و کولار است و از قبل به رِزین حاوی سیستم پخت آغشته شده  ؛ علاوه بر صنایع هوا فضا در ساخت توربین های بادی و مخازن تحت فشار نیز کاربرد دارد .

وی افزایش سرعت و دقت فرآیند ساخت ، همگونی کیفیت محصول و تولید آن با خواص فیزیکی، مکانیکی و دینامیکی مطلوب، قیمت تمام شده پایین ، دور ریز کمتر مواد ، تمیزی و سهولت استفاده از آن را از مزیت های محصولات این خط تولید بر شمرد .

سردار دهقان طراحی و  ساخت  ادوات و سامانه های رادار گریز پیشرفته ، اندازه گیری سطح مقطع راداری اهداف ، تعیین اثر شرایط محیطی مانند باد ، باران و مه و پوشش میزان مقطع راداری امواج دریا را از کاربردهای مهم سایت فضای باز اندازه گیری سطح مقطع راداری بیان کرد .

وزیر دفاع با اشاره به نقش مهم دانشگاه مالک اشتر این وزارتخانه در تحقق اقتصاد مقاومتی و بی اثر کردن تحریم ها با تکیه بر توانمندی های بومی گفت: این دانشگاه قطب اقدامات پژوهشی و تحقیقاتی در بومی سازی صنایع دفاعی کشور است .

به کشورهای دوست خدمات می دهیم

وزیر دفاع وپشتیبانی نیروهای مسلح کشورمان  درحاشیه کنفرانس فرماندهی و کنترل ایران در دانشگاه شهید ستاری در جمع خبرنگارانگفت:بازارهایی که در زمره مخالفان ودشمنان جمهوری اسلامی ایران نباشند میتوانند متقاضی خدمات و دستاوردهای ما باشند که البته پیش از این نیز فروش داشته ایم.

سردار سرتیپ دهقان درباره برخی خبرها مبنی بر سفر رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس به مکزیک و احتمال فروش پهپادهای ایرانی به آن کشور افزود: منطقه خاصی برای فروش مد نظر نیست.

وی در ادامه درباره دریافت هبه نظامی ایران از سوی دولت لبنان گفت: هنوز دولت لبنان در این باره تصمیمی نگرفته است.

رونمایی از دو دستاورد بومی دفاعی دیگر

جدید ترین مطالب سایت