لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تحریم تلویزیونی یک فیلم با بازی مهناز افشار

پخش کننده «بیگانه» بهرام توکلی می گوید با اینکه این فیلم تبلیغات تلویزیونی نداشته، اما فروش خوبی داشته است.

خبرگزاری ایسنا: پخش کننده «بیگانه» بهرام توکلی می گوید با اینکه این فیلم تبلیغات تلویزیونی نداشته، اما فروش خوبی داشته است.

سعید خانی «مدیر دفتر پخش نسیم صبا» درباره آخرین وضعیت استقبال مخاطبان از جدیدترین فیلم بهرام توکلی بیان کرد: با توجه به محروم بودن «بیگانه» از تیزرهای تلویزیونی، خدارا شکر فیلم از فروش خوبی برخوردار بوده است.

وی افزود: اکنون با توجه به استقبال خوب مخاطب، چهار سینمای فرهنگ، سمرقند، عصرجدید و پردیس کیان به جمع سینماهای اکران کننده «بیگانه» اضافه شدند. همچنین اکران این فیلم در شهرستان های مشهد، گرگان، رشت و رفسنجان آغاز شده است که امیدواریم سرآغاز خوبی برای افزایش استقبال مخاطبان در سطح کشور باشد.

تحریم تلویزیونی یک فیلم با بازی مهناز افشار

مدیر دفتر پخش نسیم صبا در پایان درباره اینکه آیا «بیگانه» در شهرستان ها به صورت گسترده اکران خواهد شد یا خیر، گفت: همانطور که گفتم، اکران فیلم در چهار شهرستان آغاز شده و طبق برنامه ریزی ها، قرار است بقیه ی شهرستان ها از چهارم دی ماه فیلم را روی پرده ببرند.

«بیگانه» بهرام توکلی چند روز از زندگی خانواده ای که درگیر مشکلات روزمره خود هستند را روایت می کند که در این میان، فردی به این خانواده وارد می شود که خود درگیر مسائل مختلفی است.

مهناز افشار، امیر جعفری، پانته آ بهرام و هومن برق نورد بازیگران این فیلم هستند که تهیه کنندگی اش را سعید ملکان برعهده داشته است.

تحریم تلویزیونی یک فیلم با بازی مهناز افشار

جدید ترین مطالب سایت