لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

مناسب سازی اماکن و خیابان های پرتردد معلولان در اولویت قرار داده شود

زیزالله رضاعی ظهر چهارشنبه در جلسه مناسب سازی اماکن و معابر شهرستان سنندج که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد، گفت: امروزه در جوامع ما به دلایل گوناگونی هم چون کم تحرکی و داشتن بیماری هایی هم چون دیسک کمر نوعی معلولیت مخفی در افراد بالای 50 سال ایجاد شده است.

به گزارش خبرنگارمهر، عزیزالله رضاعی ظهر چهارشنبه در جلسه مناسب سازی اماکن و معابر شهرستان سنندج که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان تشکیل شد، گفت: امروزه در جوامع ما به دلایل گوناگونی هم چون کم تحرکی و داشتن بیماری هایی هم چون دیسک کمر نوعی معلولیت مخفی در افراد بالای 50 سال ایجاد شده است.

وی عنوان کرد: کم نیستند تعداد افرادی که به دلیل زانودرد و کمردرد ترجیح می دهند از قسمت های مناسب سازی شده سطح شهر استفاده کنند لذا مناسب سازی تنها ویژه معلولان و جانبازان نیست.

وی اظهارداشت: می توان ادعا کرد که حدود 50 درصد جامعه ناچارهستند از بخش های مناسب سازی شده تردد کنند لذا این مهم باید بسیار مورد توجه مسئولان ذیربط قرار گیرد.

 معاون برنامه ریزی فرماندار شهرستان سنندج ادامه داد: نظام مهندسی ساختمان و شهرداری باید صدور پایان کار مجتمع های خدماتی و اداری را منوط به انجام مناسب سازی کنند.

رضاعی بابیان اینکه شهرداری سنندج با مشکلات مالی مواجه است، گفت: درآمد و هزینه شهرداری سنندج هیچ تناسبی با هم ندارند و و لذا قادر به انجام طرح های عظیم و پروژه های ملی نیستند و متاسفانه در پرداخت حقوق پرسنل خود نیز با مشکل مواجه هستند.

وی ادامه داد: برای پیشبرد بهترکارها باید ابتدا اقدام به اولویت بندی مناسب سازی خیابان ها و معابری که معلولان و جانبازان بیشترین تردد را در آنجاها دارند، کرد.

وی بر اجرایی کردن وعده های مسئولان در جلسات تاکید کرد و اظهارداشت: انجام کارها و اقدامات کوچک که منجر به نتیجه می شود بسیار مطلوب تر و تاثیرگذارتر از طرح های عظیمی است که اجرای آنها نیمه کاره رها می شود.

مناسب سازی اماکن و خیابان های پرتردد معلولان در اولویت قرار داده شود

جدید ترین مطالب سایت