فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

رقم قرارداد علی دایی فاش شد

علی دایی ، اسطوره فوتبال ایران که تاکنون فقط یک قهرمانی با سایپا را در لیگ برتر در کارنامه اش دارد و در کنار این توانسته دو قهرمانی جام حذفی را برای پرسپولیس به ارمغان بیاورد اکنون گران ترین مربی حال حاضر فوتبال ایران است.علی دایی که همواره خواسته...

رقم قرارداد علی دایی فاش شد

علی دایی ، اسطوره فوتبال ایران که تاکنون فقط یک قهرمانی با سایپا را در لیگ برتر در کارنامه اش دارد و در کنار این توانسته دو قهرمانی جام حذفی را برای پرسپولیس به ارمغان بیاورد اکنون گران ترین مربی حال حاضر فوتبال ایران است.

علی دایی که همواره خواسته در هر چیزی اولین باشد اکنون در دستمزد هم، اسطوره و رکوردزن شده است. او که ار تعصب زیادش به پرسپولیس دم می زند روزی که پای میز مذاکره با رویانیان نشست وقتی بر سر رقم درخواستی با رویانیان به توافق رسید، آن مصاحبه های آتشین علیه رویانیان را فراموش کرد. رویانیان زمانی که برای دعوت از یکی از پیشکسوتان پرسپولیس جهت حضور در مراسم پنجاه سالگی باشگاه به دفتر وی رفته بود در آن جلسه از رقم دو میلیاردی قرارداد دایی با پرسپولیس پرده برداری کرد. حتی گفته می شود اتومبیل مازراتی آقای اسطوره بابت بخشی از قرارداد دایی با پرسپولیس بوده که صحت و سقم آن هنوز قطعی نیست.

منبع خبر: فیفادی 

جدید ترین مطالب سایت