لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

اقدام ناجا درباره کلیپ اهانت‌آمیز به اتباع افغان

اقدام، ناجا ،درباره ،کلیپ ،اهانت آمیز ، اتباع، افغان

خبرگزاری تسنیم: معاون اجتماعی ناجا در واکنش به انتشار کلیپ اهانت آمیز رفتار یکی از ماموران نسبت به افاغنه، از بررسی موضوع و برخورد قضایی و انضباطی با خاطیان خبر داد و گفت: چنین رویه ای در نیروی انتظامی به هیچ وجه قابل قبول نیست.

سردار سعید منتظر المهدی در واکنش به انتشار کلیپ برخورد اهانت آمیز یکی از مأموران پلیس با افاغنه و نگرانی و رنجش عمومی از این برخورد توهین آمیز اظهار داشت: بلافاصله بعد از اعلام این خبر، فرمانده محترم نیروی انتظامی دستور لازم در خصوص بررسی موضوع و زمان و مکان و شناسایی افراد خاطی به منظور برخورد قضایی و انضباطی متناسب با سوءرفتار مأمورین را صادر کرد.

وی ادامه داد: آنچه قابل تامل است آن است که چنین رویه ای در نیروی انتظامی به هیچ وجه قابل قبول نیست زیرا تفکر حاکم در نیروی انتظامی تفکر خدمت، نوع دوستی و قانون مداری است.

معاون اجتماعی ناجا تأکید کرد: بر این اساس معتقدیم عزیزان افاغنه به حکم انسانیت، افراد قابل احترامی بوده و اساساً نیز انسان های زحمت کش، برادران دینی و هم فرهنگ و تاریخی ما هستند. لذا ما همواره به آن ها به عنوان افراد پناهجو نگاه کرده و تلاش می کنیم رعایت کرامت انسانی در حقوق آنان صورت پذیرد.

منتظرالمهدی گفت: متأسفانه به رغم زحمات و خدمات پرسنل خدوم ناجا در عرصه های مختلف و تأکید فرمانده نیروی انتظامی مبنی بر نظارت مستمر، گاهی در برخی نقاط کشور اتفاقاتی از این دست برخوردها صورت می پذیرد که به طور قطع در این موارد افراد خاطی و خودسر مورد مواخذه و تنبیه قرار می گیرند.

اقدام ناجا درباره کلیپ اهانت‌آمیز به اتباع افغان

جدید ترین مطالب سایت