فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

خلاقیت قابل تقدیر یک مدیر مدرسه +تصاویر

خیلی ها بر این باورند که چین یک کشور بزرگ ورزشی است نه یک کشور قدرتمند ورزشی.اکنون دولت چین برای تعمیم ورزش در میان مردم بسیار تلاش می کند.

هموطن:با تصویب شورای دولتی چین، از سال ۲۰۰۹، هشتم اوت هر سال به عنوان روز ورزش همگانی تعیین شد. این روز گرامیداشت برگزاری بازی های المپیک و نیز روز تعمیم ورزش در میان مردم است. به همین منظور از هر وسیله ای برای ترویج ورزش در این کشور استفاده می شود.

خلاقیت قابل تقدیر یک مدیر مدرسه +تصاویر

یک مدرسه ابتدایی در استان «ژجیانگ» چین که با کمبود فضای مناسب برای ورزش دانش آموزان خود مواجه بود نیز ابتکار جالبی به خرج داد. مدیر این مدرسه تصمیم گرفت پشت بام ساختمان را تبدیل به پیست دومیدانی کند تا ۱۶۰۰ دانش آموز این مدرسه بتوانند به راحتی ورزش کنند. این مدیر خلاق در شرایطی که در انتخاب خود محدود بود از یکی از معماران متخصص این کشور به نام «روان هائو» کمک گرفت تا پشت بام مدرسه را تغییرکاربری بدهد تا دانش آموزانش مدرسه ای شگفت انگیز داشته باشند.

خلاقیت قابل تقدیر یک مدیر مدرسه +تصاویر

در این پیست دومیدانی تمام اقدامات امنیتی از جمله سه لایه محافظ برای بچه ها وجود دارد و دورتادور زمین دیوارکشی شده است. همچنین دوربینهای مداربسته ای در نقاط مختلف زمین نصب شده تا بر فعالیت دانش آموزان نظارت شود. این پیست دومیدانی منحصر به فرد در ماه سپتامبر افتتاح شد و بیش از ۳هزار متر مربع فضای مناسب برای ورزش و بازی دانش آموزان در امنیت کامل وجود دارد.

خلاقیت قابل تقدیر یک مدیر مدرسه +تصاویر

اخبار گوناگون - مجله مهر

جدید ترین مطالب سایت