لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

حذف «فرزند کمتر زندگی بهتر» از زبان پزشکان

دکتر سیاری معاون بهداشتی وزارت بهداشت ضمن ارائه گزارشی از روند اقدامات انجام شده در حوزه افزایش نرخ موالید در کشور افزود: در حال حاضر در حوزه شعار و عمل از زبان همکاران ما دیگر جمله «فرزند کمتر زندگی بهتر» کاملا حذف شده است.

خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: طرح گسترده ای در زمینه افزایش موالید در کشور در دست اقدام است و در این مسیر اقدامات بسیاری نیز به مرحله اجرا درآمده است.

دکترسیدحسن هاشمی روز پنجشنبه در دیدار با آیت الله صافی گلپایگانی، با اشاره به تلاش های دولت در خدمت رسانی به مردم و جدیت رییس جمهور در این امر اظهار داشت: دکتر روحانی همت والایی در خدمت گزاری به مردم دارند و در هنگام تصویب بودجه، حمایت بسیاری از برنامه های وزارت به عمل آوردند.

وزیر بهداشت به اشاره به سرکشی و بررسی مشکلات استان ها مختلف از نزدیک تصریح کرد: در سفر به استان کردستان هم شاهد کمبودهایی بودیم که تلاش می کنیم مشکلات و موانع رفع و خدمات مناسبی به مردم ارائه شود.

وی با گرامیداشت سالروز وحدت حوزه و دانشگاه ابراز داشت: خوشبختانه امروزه شاهد حضور فعال نهادهای مقام معظم رهبری در دانشگاه ها هستیم ولی باز هم حضور بیشتر و موثرتر روحانیون در دانشگاه ها با یک رابطه صمیمی و نه اداری احساس می شود.

هاشمی اضافه کرد: در زمینه افزایش موالید در کشور هم طرح گسترده ای در دست اقدام داریم که در این مسیر اقدامات بسیاری نیز به مرحله اجرا درآمده است.

حذف جمله «فرزند کمتر زندگی بهتر» از زبان پزشکان

در ادامه این دیدار دکتر سیاری معاون بهداشتی وزارت بهداشت ضمن ارائه گزارشی از روند اقدامات انجام شده در حوزه افزایش نرخ موالید در کشور افزود: در حال حاضر در حوزه شعار و عمل از زبان همکاران ما دیگر جمله «فرزند کمتر زندگی بهتر» کاملا حذف شده است.

وی به عوامل موثری که زمینه های کاهش جمعیت را در کشور موجب می شود اشاره و عنوان کرد: یکی از مهمترین مشکلات در این خصوص خیل جوانانی هستند که در سن ازدواج قرار دارند که لازم است برای رفع مشکلات این قشر و ایجاد بسترهای ازدواج آسان تمهیداتی اندیشیده شود.

جدید ترین مطالب سایت