لوله آتشخوار

فروش ویژه اسلایسر هندوانه

هم اکنون این محصول با 65 درصد تخفیف عرضه شده است

فقط 10000 تومان 

خرید اینترنتی

»

تبلت‌هایی برای کاربران تجاری

شرکتFujitsu به تازگی محصولات جدیدش را به بازار انواع تبلت معرفی کرده است.

تبلت‌هایی برای کاربران تجاری

تبلت هایی برای کاربران تجاری

هموطن:شرکتFujitsu به تازگی محصولات جدیدش را به بازار انواع تبلت معرفی کرده است.

این تبلت های جدید با مدل های Stylistic Q555 و Stylistic Q335 به بازار معرفی شده اند و بیشتر کاربرانی را هدف گرفته اند که به دنبال یک ابزار کاربردی برای انجام کارهای روزمره خودشان در حرکت هستند.  تبلت مدل Stylistic Q555 یک مدل هیبریدی و مقاوم است که مبتنی بر سیستم عامل ویندوز بوده و می تواند توجه کاربران تجاری و پر مشغله را به خود جلب کند. در مقابل تبلت مدل Stylistic Q335 مبتنی بر ویندوز 8 بوده و با هدف کاربران تجاری که بیشتر در سفر و رفت و آمد هستند، طراحی و تولید شده است.

تبلت Stylistic Q555 می تواند انتخاب مناسبی برای کارمندان یک شرکت یا پرسنل اداره های دولتی باشد. این تبلت طراحی باریکی داشته و از یک کیبورد جدا شدنی بهره می برد و باتری آن با طول عمر 11 ساعت در هر بار شارژ می تواند امکان کار با آن در مکان های مختلف را برای کاربرانش فراهم کند.

صفحه نمایش این تبلت اندازه 1/10 اینچی داشته و از نوع WUXGA است که امکان پشتیبانی از قلم را هم برای انجام کارهای بدون کاغذ برای کاربرانش فراهم می آورد.

قابلیت NFC در این تبلت براساس مدل ها و نسخه های مختلف آن می تواند اضافه شود. تبلت Stylistic Q335 هم تبلتی با اندازه کوچک تر و صفحه نمایش 8 اینچی است که برای کاربرانی طراحی شده که بیشتر در سفر و جابه جایی هستند. این تبلت مجهز به پردازنده اینتل اتم بوده و قابلیت های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد.  با این همه اما شرکت Fujitsu هنوز اطلاعاتی درباره قیمت و زمان عرضه این تبلت های جدید اعلام و منتشر نکرده است.

منبع : donya-e-eqtesad.com

جدید ترین مطالب سایت